צפו: 11 תושבי הפזורה הבדואית בנגב נעצרו לאחר שתיעדו עצמם נוהגים בבריונות ומפריעים לשוטרים

בעקבות אירועי בריונות כביש שננקטה בידי רוכבי אופנועי שטח כלפי ניידות משטרה באזור כביש 25 ו 40 באופן בריוני, מסכן חיים ומפריע את עבודת המשטרה במאבק למען בטחון משתמשי הדרך, הנחה מפקד מחוז דרום, ניצב יורם סופר, לפעול אל מול החשודים.

הבוקר בפעילות משטרת ישראל, תוך הערכות מבצעית מקדימה, בשיתוף היחידה האוירית בוצעו בידי שוטרי תחנת ערוער, יס"מ נגב, מג"ב ואגף התנועה חיפושים ב 8 מתחמים בפזורה הבדואית בכביש 40 ו 25, נעצרו/עוכבו 11 חשודים ונתפסו 11 כלי רכב דו גלגלי אשר עפ"י החשד היו מעורבים באירועים והם ללא מסמכים או כל תיעוד או הרשאה חוקית לתנועה.

"משטרת ישראל לא תאפשר כל פגיעה בעבודת המשטרה הפועלת לילות כימים למען בטחון משתמשי הדרך והציבור הנורמטיבי שומר החוק. המרחב הרשתי לא יהווה מקלט עבור אלו החשודים בביצוע עבירות ומשטרת ישראל פועלת לאתרם ולהביאם לחקירה תוך מיצוי הדין", כך נמסר מהמשטרה.

תגובות לכתבה:

 1. נחמן אלבז

  כל הכבוד לאופנוענים האלה איך המשטרה שיקשקה משטרה פחדנית גיבורים על החרדים לכו תיזי כל המנייק

 2. פונטיוס פילאטוס

  לפרק אותם לחתיכות קטנות ולזרוק את החתיכות בכניסה למאהל

 3. Zvi

  לו זה היה באמריקה מצבם היה גרוע מאוד. משטרת ישראל היתה צריכה להוריד אותם מהכביש מיידית וללמד אותם לקח אחת ולתמיד

 4. שמשון

  השוטר ליד הנהג היה חייב להוציא נשק אוטומטי ולרסס את כול הרוכבים למוות .. לצאת מהניידת ולעשות ווידוי הריגה .. ולפרסם זאת במהדורת החדשות בערב .. נקודה !!

 5. פונטיוס פילטןס

  אם עצימת העיינים המכוונת מלמעלה כלפי מעשי הפשע והבריונות של הערבים בכל מישורי חיינו לא תופסק בבת אחת ,תוך לא יותר מ5 שנים מדינת ישראת תושמד

 6. דן

  לזרגג להם את הצורה.

 7. אבי

  רק להרוג אותם. רק כדור לראש אלה זבללל !!!!!

כתיבת תגובה: