חולה קורונה בן 34 קפץ מחלון בבית החולים פדה פוריה – מצבו קשה

חולה קורונה בן 34 המאושפז בבית החולים 'פדה' פוריה ניסה לשים קץ לחייו הבוקר כשקפץ מהמחלקה המבודדת בה הוא שוהה בימים האחרונים.

הוא נפצע באורח קשה, נלקח לצילום סי.טי והוא מקבל טיפול מהצוות הרפואי של בית החולים.

פרטי המקרה נחקרים בידי המשטרה.

מהמרכז הרפואי פדה- פוריה נמסר, בשעה 8:00 בבוקר לערך, דווח על חולה קורונה, שנמצא על הקרקע בסמוך למבנה המחלקה הייעודית לחולי קורונה. הועבר בדחיפות לחדר הלם, מצבו קשה וככל הנראה יזדקק לניתוח . מדובר בבן 34 , אשר מאושפז במצב קל במחלקה הייעודית לפני שבוע, לאחר שהגיע מבידוד ביתי . המשטרה חוקרת את נסיבות הארוע, נציין כי במהלך השבוע שוחח מספר פעמים עם העובדת הסוציאלית במחלקה. צוות המרכז הרפואי עדכן את בני משפחתו של החולה לגבי מצבו.

יו"ר איגוד הפסיכיאטריה של ההסתדרות הרפואית, ד"ר צבי פישל: "אנו חוזרים ומתריעים מפני ההשלכות הנפשיות הקשות שעלולות להתרחש בעקבות התפרצות הנגיף וקוראים לממשלה להקים לאלתר מערך היגוי פסיכיאטרי לאומי. אנו קוראים לציבור לא להסס להשתמש במוקדי השיחה והצ'ט של ער"ן וסה"ר, שכן אמנם המצוקה והחרדה הן תגובות טבעיות ומשותפות לכולם, אך תחושת סבל חריגה ראויה להערכה ועזרה מקצועית" .

בשעות הערב הפצוע פונה לרמב"ם. יאושפז בטיפול נמרץ נוירוכירורגי בחדר מבודד. ככל הנראה השילוב הראשון של פצוע קשה מאוד עם קורונה.

צילום: ביטחון הקריה הרפואית רמב"ם.

תגובות לכתבה:

  1. דינו

    כמה כואב שאנשים כבר אין להם כוחות להתמודד.

כתיבת תגובה: