תגובות

המשטרה פשטה על מאה שערים: ארבעה נעצרו ונרשמו מעל 30 דו"חות

כוחות יס"מ הגיעו בשעות הבוקר לשכונת מאה שערים בירושלים, לפזר מתפללים בשטיבלאך המרכזי ונתקלו בהפרות סדר, 4 מתפרעים נעצרו ועשרות דו"חות נרשמו בגין התקהלויות אסורות.


מדוברות המשטרה נמסר כי כוחות משטרה החלו עם כניסתן לתוקף של הנחיות צו בריאות העם, לאכוף אותן באזור מאה שערים ראשית בהסברה מול בתי העסק והאוכלוסיה, על מנת להביא ליישום הנחיות משרד הבריאות ע"י הציבור.


מרבית בתי העסק והציבור המתגורר באזור נשמע להנחיות, אך יחד עם זאת זיהו במשטרה שעדיין ישנו קומץ קטן מתושבי האזור שמפרים את ההנחיות ומסכנים את בריאות הציבור, תוך שעשרות מהם מתפללים ומתרכזים יחד במקומות סגורים.

צילום: חדשות כל העולם.

לאור זאת, משעות הבוקר המוקדמות מקיימת המשטרה אכיפה מוגברת באזור, במהלכה הוציאו ופיזרו השוטרים עשרות ומאות שהתגודדו יחד בבתי כנסת ושטיבלך. עד כה נרשמו מעל 25 דו"חות על סך 5000 ש"ח בגין הפרת צו בריאות העם בגין התקהלות אסורה ו 5 דו"חות על סך 500 ש"ח בגין הפרת הצו מעל 100 מטר ממקום המגורים. 4 נעצרו ועוכבו לחקירה.

מעצר חשודים, קרדיט: של חדשות כל העולם.

בנוסף, אתמול ערכה המשטרה שימוע שנערך לשטיבלך ברחוב זוננפלד, במהלכו הוחלט לסגור את המקום למשך 30 יום, לאחר שבעליו הפר את הנחיות צו בריאות העם.

פעילות המשטרה הביאה בשבוע האחרון לצמצום ניכר של הציבור ברחובות השכונה, והנוכחות נמשכת על מנת לוודא שכלל התושבים נשמעים להנחיות.

צילום: חדשות כל העולם.

נשמעים להנחיות – מצילים חיים!
המשטרה קוראת לציבור להישמע להנחיות והוראות משרד הבריאות, שכן אי קיומן משבש את המאמץ הלאומי במאבק בהתפרצות הנגיף והתפשטותו בישראל. לצד ביצוע כלל המשימות המוטלות לפתחה של המשטרה בהקשר של הביטחון השוטף, אכיפת החוק ושמירת הסדר הציבורי, משטרת ישראל תמשיך לסייע למשרד הבריאות במאמץ האכיפה למניעת התפשטות הנגיף ככל שיידרש, הכול במטרה לשמור על שלום הציבור ובריאותו.


תגובות לכתבה:

  1. Ronit

    לא צריך להיות חרדי בשביל להיות דתי די לצביעות אדם כמו כל בן אדם רק שאתם מסכנים את המדינה ולא יודעים נקיון מה זה יגיע הזמן לעצור את הליצנות אני חרדי תלמדו דרך ארץ לפני הכל שונאי חינם ואוכלי חינם בחינם וצועקים נאצים תורידו את המסכה✍🍃😎🍃

כתיבת תגובה: