סחיטה כשרה? בזמן שעסקים רבים נסגרים במשבר הקורונה, הרבנות עפולה הוציאה מכתב אזהרה נגד שופרסל אקספרס בעיר

בזמן שעסקים קורסים בעקבות משבר הקורונה ישנם אנשים שככל הנראה מנצלים את זה לטובתם האישית ובכך גם פוגעים בשמה הטוב של הרבנות ובעסקים שנמצאים תחת משבר כלכלי קשה.

אמש ברבנות עפולה מיהרו לפרסם הודעה כנגד סניף שופרסל אקספרס בנוסח הבא באותיות גדולות המילים הסרת מכשול – "לשאלת הרבים הפונים אלינו לגבי סניף שופרסל אקספרס הנמצא ברובע יזרעאל 24, עפולה " הרינו להביא לידיעת הציבור כי אין למקום תעודת כשרות.


מדוע הרבנות עפולה החליטה לפרסם את המקום כמקום שמכשיל את הרבים? אם אין תעודת כשרות בסניף שכונתי שכל המוצרים שלו מגיעים עם כשרות באריזות סגורות ואין מחלקה של קצביה או חלביה למה הרבנות מפרסמת ברבים הודעה בנוסח כזה.

האזהרה שהופצה מהרבנות עפולה

יצאנו לבדוק ובסביבת שופרסל הודיעו כי הם לא ידעו על הפרסום לגבי סניף אקספרס עפולה, מדובר בסניף חדש שנפתח השבוע ולכן הוא מצוי בתהליך מול הגורמים הרלוונטיים.

גורם מקורב לרשת שופרסל אמר למערכת שלנו כי ברשת שופרסל נפגשו עם כמה גורמים אשר רוצים לעשות מהלך דומה לזה שעשה רמי לוי ולהעביר את הסניפים השכונתיים לכשרות פרטית.

מה שכן ניתן לראות מהפרסום של הרבנות עפולה כי הפרסום הזה היה עוד כלי על מנת ללחוץ על הרשת שתצטרף לשירותי הכשרות של הרבנות עפולה בזמן שהם מנסים לפתור את הבעיות מולם.

מהרבנות עפולה לא הצלחנו להשיג תגובה עד לפרסום הכתבה.אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: