ליברמן: "גנץ מצטרף לממשלת נתניהו עם הגוש חרדי-משיחי, נשרת את העם מהאופוזיציה"

יו״ר מפלגת ישראל ביתנו, ח״כ אביגדור ליברמן, כתב כעת בחשבון הפייסבוק שלו:

״השבוע "ישראל ביתנו" הוכיחה שוב שאצלה מילה זו מילה. יש לנו דרך, יש לנו עקרונות ויש לנו תפיסת עולם. לא ניתן לקנות אותנו לא בתפקיד שר ולא בתפקיד יו"ר ועדה, ובניגוד לאחרים אין בכוונתנו לסטות מהדרך שלנו ומההבטחות לציבור שבחר בנו.

לפני כשלושה שבועות הצגנו את תנאי הסף שלנו לכניסה לממשלה. תנאים, שגנץ קיבל והליכוד דחה. ולכן המלצנו לנשיא על גנץ כמועמד להרכיב ממשלה. אולם תנאים אלו אינם מתיישבים עם תפיסת העולם של המפלגות החרדיות והמשיחיות בקואליציה המתגבשת. הממשלה שעומדת לקום אינה ממשלת אחדות, אלא ממשלת נתניהו עם הגוש חרדי-משיחי אליהם מצטרפת מפלגת חוסן לישראל. לכן, "ישראל ביתנו" תשרת את עם ישראל מהאופוזיציה, שזאת גם זכות גדולה.

בנוגע למשבר הקורונה והמשבר הכלכלי – נתייחס לגופו של עניין. במידה והממשלה תוביל מהלכים נכונים, בשני תחומים אלה, נתמוך בה. במידה ונחשוב שהצעדים אינם מספקים, נתנגד.״


תגובות לכתבה:

 1. דוד א סמרלי

  כל ההשתלחויות של ליברמן שנבעו מהמחשבה שהוא לשון מאוזניים ובלעדיו לא תכון ממשלה התנדפו כלוא היו.אדם שחצן ויהיר שלא תרם מאומה רק פילוג ושנאה זרע.העלם לנו מהעיין

 2. אריאלה

  ליברמן בבחירות הבאות תעלם מהמפה לגמרי ממליצה לך לטוס לוינה ולהשאר שמה

 3. דוד

  אדון ליברמן תזחל מאיפו שהגעתה אילנו לידיעתך הגעתה לארץ הקודש ולא לסיביר .עדיף מהרשימה המשותפת שרציתה ללכת בורא עולם שומר עלינו.

 4. אספסינוס קיסר

  היצור הזה מזכיר לי יצורים מההיסטוריה האפלה ביותר של המין האנושי

 5. אמסלם עמי

  ליבררמן אתה מתכוון תשרת את העם מאחורי סורג ובריח הכל הולך וסוגר עליך ועל משפחתך

כתיבת תגובה: