הרוג ושלושה פצועים קשה וקל בתאונה בין 2 רכבים בכניסה לבאר שבע

הרוג, פצועה קשה, ושני נפגעים קל כתוצאה מתאונה קשה שאירעה בין 2 רכבים בכביש 25 בסמוך לצומת הכניסה לבאר שבע.

מתחקור ראשוני של שוטרים שהגיעו למקום עולה חשד כי רכב שהגיע מכיוון כללי צומת אשל הנשיא סטה לכיוון הנגדי ופגע ברכב שיצא מהעיר. נפתחה חקירה בידי בוחן תאונות דרכים.


רשף אריאל רווח מפקד המשמרת.

בשעה 08:07 התקבל דיווח על תאונת דרכים בין שני כלי רכב פרטיים שבכל רכב שני נוסעים, בכביש 25 סמוך לצומת עולים. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה קבעו את מותו של גבר כבן 60 והעניקו טיפול רפואי ופינו לבית חולים סורוקה 3 פצועים נוספים, בהם: אשה כבת 60 במצב קשה, ו- 2 פצועים במצב קל עד בינוני.

פאראמדיק מד"א רפאל חורי סיפר:"מדובר בתאונה קשה מאוד, כשהגענו למקום, ראינו שני כלי רכב מעוכים, באחד הרכבים נלכדו גבר ואשה כבני 60, במושב הנהג היה גבר מחוסר הכרה, עם חבלה רב מערכתית קשה, הוא היה ללא נשימה וללא דופק, לאחר בדיקות רפואיות נאלצנו לקבוע את מותו. לצידו נלכדה ברכב אשה בשנות החמישים, היא הייתה מחוסרת הכרה וסבלה מפגיעה רב מערכתית, תוך פעולות חילוץ של הכבאים , הענקנו לה טיפול מציל חיים שכלל הנשמה, ולאחר חילוץ ממושך פינינו אותה לבית החולים כשמצב קריטי. מהרכב השני יצאו שני גברים בשנות השלושים כשהם חבולים, לאחר טיפול ראשוני פינינו אותם לבית חולים כשמצבם קל עד בינוני. "

אליה טובול ראש סניף איחוד הצלה בבאר שבע מדווח מהזירה: "מדובר בתאונה עם מעורבות שני כלי רכב. הענקנו סיוע ראשוני בזירת התאונה לפצועים. צוותי כיבוי פעלו בזירה עקב אופי התאונה".קרדיט: תיעוד מבצעי כבאות והצלה, נגב
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: