עפולה: 2 אחים בשנות ה-20 נעצרו בחשד לסחר בסמים מסוכנים מסוגים שונים וקשירת קשר לביצוע פשע

במסגרת פעילות יזומה וממוקדת של שוטרי משטרת ישראל למנוע הפצה של סמים מסוכנים בדגש על הפצה לבני נוער- נפתחה חקירה סמויה לאיתור מקור להפצת סמים מסוכנים בעיר עפולה וסביבתה, בלשי משטרת ישראל איתרו שני אחים תושבי נצרת שהתגוררו בדירה בעיר עפולה ואשר סחרו בסמים מסוכנים סינטטים.


עם גילוי זהותם החקירה הפכה לגלויה ובתאריך 4.2.20 שני הנאשמים שהיו בדרכם לספק מאות טבליות של סם מסוכן מסוג MDMA נעצרו על ידי בלשי המשטרה בסמוך לקיבוץ הזורע.

בחיפוש ברכבם של החשודים נתפסו כ-500 טבליות של הסם המסוכן MDMA, ושני הנאשמים נעצרו, הרכב שבו הובילו את הסמים המסוכנים ,פוולסווגן מסוג ג'טה, נתפס ובהמשך המשטרה תבקש גם לחלטו.

בחיפוש בדירתם של הנאשמים בעפולה נתפסו סמים מסוכנים רבים בניהם כ-400 טבליות של סם מסוכן מסוג MDMA ומעל 650 גרם של סם מסוכן סינטטי מסוג 5F PICA MDMB .

במסגרת החקירה עלה כי הנאשמים עסקו בסחר בסמים סינטטים מסוכנים על בסיס יום יומי אותם מכרו גם ישירות ללקוחות פרטיים וגם למפצי משנה.


עוד עלה מהחקירה כי האח המבוגר יותר ניסה לרכוש נשק בלתי חוקי ואף תכנן לפגוע באדם בו חשד שגרם נזק לרכבו של אחיו.

מעצר החשודים הוארך מעת לעת בהתאם לבקשת המשטרה ובסיום החקירה, הוגש נגדם כתב אישום ובקשה למעצרם עד תום ההליכים באמצעות פרקליטות מחוז צפון בגין עברות:
▪סחר בסם מסוכן (2 מיקרים) – עברה שהעונש עליה הוא 20 שנות מאסר.
▪החזקת סמים מסוכנים שלא לצריכה עצמית (5 מיקרים) – עברה שהעונש עליה הוא 20 שנות מאסר.
▪עסקה אחרת בסם – עברה שהעונש עליה הוא 20 שנות מאסר.
▪קשירת קשר לביצוע פשע (4 מיקרים) – עברה שהעונש עליה הוא 7 שנות מאסר.

קרדיט צילומים: דוברות המשטרה.

"משטרת ישראל פועלת בכל האמצעים שברשותה על מנת להגיע לגורמים הסוחרים ומפיצים סמים. חלק ניכר מהמאמצים מוכוון מראש לאיתור מפיצי סמים בקרב בני נוער, פעילות עברינית אשר מכניסה עוד ועוד צעירים למעגל צריכת הסמים. מעגל אשר מעבר לסכנות הבראותיות המיידיות הטמונות בו מתדרדר פעמים רבות להתמכרות, שימוש בסמים למטרות אונס, חבירה לגורמים עבריינים ויציאה ממסלול החיים הנורמטיבים," ציינו במשטרה.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: