דרעי: "אפגש מחר עם נתניהו, נקים ממשלה במהירות"

ש"ס ‏חגגו ניצחון בירושלים:

השר אריה דרעי: "מזל טוב ש"ס! שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה. הודו לשם כי טוב. כי לעולם חסדו. זה היום, עשה ה', נגילה ונשמחה בו.


ברשות אחיי ורעיי ואהבויי וידידיי, השליחים והנציגים האהובים והמסורים שלנו. באמת, כל אחד ואחד אהוב, מסור, מוכשר, ברוך השם, כולם כאיש אחד – ברוך השם. רבותיי, באתי עכשיו (צעקות "ליברמן הבייתה" ו"מדינה יהודית").
באתי עכשיו מביתו של מר"ן ראש הישיבה, גדול הדור, הכהן הגדול, שהשבוע ובשבוע שעבר ליבנו נשבר כשראינו את הדמעות שלו, כשראינו את הבכי שלו. כל כך היה לי שמחה, לראות אותו מלא שמחה, איך שהוא היה רגוע.

רבותיי בשעה 7 בערב, כששלחתי אליו שליח להגיד לו שהמצב לא טוב ושצריך הרבה ישועה, הוא מ7 עד 8 וחצי בערב, ישב בדמעות וקרא קהילים להצלחת התנועה הקדושה.

אנחנו מודים לו, ולמועצת חכמי התורה. מי שראה את הגאון הגדול, זקן ראשי הישיבות, מגיע לצפת, לטבריה, לכל מקום, מבין מה מסירות הנפש הגדולה שאנחנו חייבים לגדולי דורנו, למורי דרכנו, לחכימנו, אשרינו שזכינו שיש לנו הנהגה רוחנית כזו, ברוך השם.

רבותיי, ברוך השם, שנה שלמה, זה פעם השלישית שאנחנו נפגשים כאן, אולי יותר אפילו, עם משה לאון ועיריית ירושלים, אבל היום אנחנו יכולים לברך על המוגמר.

מחר בע"ה יום שלישי שנכפה בו כי טוב, כבר אנחנו נשב מחר, ראשי גוש הימין, עם רה"מ בנימין נתניהו. ואנחנו בע"ה, ניישם את הכרעת העם הברורה של היום, ונקים ממשלה מיידית, בראשותו של נתניהו, ממשלת ימין.


נעביר תקציב, אנחנו נאשר, נקים ממשלה מהירה ומיידית, נאשר תקציב המדינה, ואח"כ נראה בהמשך להרחיב את הממשלה. כעת המשימה היא להקים ממשלה מידית וזה מה שאנחנו נעשה, זה מה שהעם בחר היום – הכרעה ברורה.

אני מבין שנאום לא יהיה לי פה היום, אז אני רק רוצה להודות לכל חבריי, לכל הפעילים, לכל המנהלים, אני לא יכול למנות אותם כי אי אפשר למנות את כולם, תדעו לכם רבותיי.

עוד הוסיף השר דרעי: "היום זה היומולדת שלי. בן 61. וזאת המתנה ליומולדת – 61 מנדטים בעזרת השם."

צילום: חדשות כל העולם.
צילום: חדשות כל העולם.
צילום: חדשות כל העולם.
צילום: חדשות כל העולם.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: