השר אריה דרעי פתח את יום הבחירות בתפילה על קברו של מרן הרב עובדיה יוסף זצוק"ל: "גוש הימין קרוב ל-60 מנדטים"

יו"ר ש"ס אריה דרעי מקבר מרן הבוקר בתפילת נץ:

הבוקר(ב'), כבכל בוקר הכרעה הגיע יו"ר ש"ס ושר הפנים, אריה דרעי, לקברו של מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל, מייסד תנועת ש"ס לתפילת נץ, יחד עם פעילים, חברי כנסת ובעלי תפקידים בתנועה.


מעל קברו התפלל יו"ר ש"ס:
"שבע"ה הלילה תהיה הכרעה, יהיה רוב של 61, שנוכל להקים ממשלה ולהמשיך לשרת את עם ישראל המסורת. למען השכבות החלשות, למען כל מה שמרן חינך אותנו וגידל אותנו לעשות את שליחותו".


‏‎אחרי התפילה על קברו של מרן, הגיע השר לקלפי בשכונת הר נוף שבירושלים.

דבריו של השר דרעי הבוקר בהצבעתו בקלפי בהר נוף: "גוש הימין קרוב ל-60 מנדטים"

"בוקר טוב לכולם, זו הפעם החמישית בשנה וחצי האחרונות שאני נמצא פה ומצביע. אני משוכנע שזו הפעם האחרונה מכיוון שאני מקווה מאוד שהיום נקבל לגוש הימין 61 מנדטים בראשות בנימין נתניהו וש"ס תהיה חזקה, אבל אם חלילה לא נקבל את ה-61 והגוש השני יקבל את ה-61 – אין לי ספק שתוקם ממשלה בראשותו של גנץ ביחד עם ליברמן, מרצ ומפלגת העבודה ובתמיכה של הרשימה המשותפת. זה ברור לי מעל כל ספק.


עמיר פרץ אמר את במפורש שהגוש השמאלי הגיע לסיכום יחד עם ליברמן להקים ממשלה בכל מחיר. לכן הבחירה ברורה – או ממשלה ימנית בראשותו של בנימין נתניהו או ממשלה שמאל-מרכז ביחד עם הרשימה המשותפת וליברמן.

"ההכרעה היום חייבת להיות ברורה ביותר. אנחנו קרוב ל-60 מנדטים, עם קצת מאמץ ואם אנשים לא ישליכו את הפתק שלהם לאיבוד לעוצמה יהודית ובכל יחזקו את השמאל ויענישו בזה את א"י – אנחנו בע"ה נעבור.

(קרדיט צילום: יעקב כהן)


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: