ירי נוסף לשדרות ועוטף עזה: רקטה נחתה בגן שעשועים בשדרות ובחצר בית

אזעקות נשמעו בשדרות ועוטף עזה. 2 רקטות נפלו בשדרות, בחצר בית נמצא חלק של רקטה. אין נפגעים בגוף ואין נזק. בגן משחקים נגרם נזק לגן ולמספר כלי רכב. אין נפגעים בגוף.

תיעוד הנפילה בגן המשחקים בשדרות
צילום: אלישיב כהן.


קרדיט נדב עידאן.

קרדיט: אוריאל כהנא.

מהמשטרה נמסר כי חבלנים טיפלו במהלך השעה האחרונה בכמה זירות בעיר בשדרות, בינהן גן משחקים, בהן נמצאו רסיסים כתוצאה מנפילות ויירוטים. החבלנים אספו את הממצאים להמשך טיפול שלהם.

ראש הממשלה בנימין נתניהו שוחח בטלפון עם ראש עיריית אשקלון תומר גלאם וראש עיריית שדרות אלון דוידי.


רה"מ נתניהו חיזק את עמידתם האיתנה של תושבי העיר ועידכן את ראשי העיר בתמונת המצב הביטחונית.

ראש עיריית שדרות אלון דוידי בזירה.

רה"מ נתניהו מקיים כעת התייעצות ביטחונית טלפונית עם ראשי מערכת הביטחון.

קרדיט צילום: דוברות המשטרה.

עובדים סוציאליים של אגף הרווחה ועובדי מרכז חוסן עם מתנדבים של צוותי החירום השכונתיים הגיעו לזירות הנפילה להעניק טיפול לתושבים שזקוקים לסיוע רגשי.

ראש העיר, אלון דוידי, הגיע לזירות, דיבר עם התושבים, אמד את הנזקים והורה לצוותים להיות בכוננות להמשך הירי. כלל צוותי העירייה נמצאים בשטח ובמרכז ההפעלה לתת שירות מיטבי לתושבים.

עוצמה יהודית בתגובה לירי הבלתי פוסק על הדרום: "בזמן ששר הביטחון וראש הממשלה מקיימים "התייעצויות ביטחוניות", תושבי הדרום ממשיכים להיות מטווחים ומופקרים לירי הטילים הבלתי פוסק מעזה. במקום לתת מכת מחץ לארגוני הטרור ולהוריד אותם על הברכיים, תנועת המשאיות לעזה נמשכת כרגיל וצה"ל ממשיך להפציץ דיונות ריקות".

עוד נמסר: "עצם הדיבורים על 'ההסדרה' מעניקים רוח גבית לחמאס להמשיך בטרור. הגיע הזמן לעצור את הטירוף ולהתחיל לחסל מחבלים במקום לחסל דיונות".

בד-בבד, מבקשת המשטרה לרענן את הנחיות הבטיחות לציבור:

– בכל מקרה של אזעקה, יש להישמע ולפעול על פי הנחיות פיקוד העורף.

– חל איסור להתקרב לזירת אירוע. יש להשאיר את הטיפול בזירה לחבלני משטרת ישראל המיומנים וכוחות החירום וההצלה.

– בכל מציאת פריט חשוד, לרבות חלקי יירוט ו/או רקטה, יש להתרחק מהמקום, להרחיק סקרנים, לחייג 100 ולהזעיק את משטרת ישראל למקום.

– הישמעות להנחיות אלו, מצילה חיים!


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: