‏"דקרה 40 פעמים": בת 32 נאשמת ברצח חברתה בכרמיאל

חוקרי המשטרה ביחידה המרכזית של מחוז צפון סיימו את חקירת מותה של המנוחה שושנה מנשירוב ז"ל בת 32 תושבת כרמיאל, והבוקר מוגש כתב אישום בגין רצח ובקשה למעצר עד תום ההליכים כנגד חברתה של המנוחה – הנאשמת ברצח, בבית המשפט המחוזי בחיפה.

בתאריך 15.1.20, בשעות הבוקר המוקדמות התקבלה הודעה במוקד 100 של משטרת ישראל מאחד הדיירים בנין דירות ברחוב הגליל בעיר כרמיאל לפיה: אישה צעירה דפקה על דלת ביתו, כשפתח לה את הדלת הוא הבחין בסימני דם על בגדיה והיא סיפרה לו, נסערת ומבולבלת, כי דקרה את חברתה בדירה שנמצאת בקומה מעליו ומבקשת להזעיק עזרה.


כוחות משטרה בליווי מעבדה ניידת, הוזנקו למקום, סגרו את הזירה והחלו באיסוף ממצאים במקום.

בתום הערכת מצב ראשונית חקירת הרצח הוטלה על מחלק הרצח ביחידה המרכזית של מחוז צפון, אשר המשיכו בחקירה ובאיסוף הממצאים והחלו גובים עדויות.

החוקרים עצרו את חברתה של המנוחה, גופת המנוחה נשלחה למכון לרפואה משפטית באבו-כביר, והממצאים שנמצאו בזירה נשלחו לבדיקות מעבדה.

מהחקירה עלה כי החשודה והמנוחה הכירו תקופה קצרה לפני הרצח וביום שלישי (14.1.20) המנוחה הזמינה אותה לבלות עימה בדירתה שזה עתה שכרה.

החשודה הגיעה אל המנוחה בשעות הערב והן העבירו את הערב בתכתובות ושיחות וידאו בווטסאפ, עם חברים.


לפנות בוקר בין המנוחה לחשודה פרץ ויכוח על רקע חשדה של המנוחה כי היא מנסה להתחיל עם החבר שלה, השתיים החלו לתקוף אחת את השנייה כשלפתע החשודה לקחה סכין ודקרה את המנוחה כארבעים דקירות עד אשר גרמה למותה.

לאחר חקירה יסודית של צוות מחלק הרצח ביחידה המרכזית של מחוז צפון חומרי החקירה הועברו לפרקליטות מחוז חיפה אשר גיבשו תשתית ראיתית כנגד החשודה בגין רצח, והיום פרקליטות מחוז חיפה הגישה נגדה כתב אישום ובקשה למעצרה עד תום ההליכים.

קרדיט צילומים: דוברות המשטרה.

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עוה"ד אילנה פיקוס-רויטבלט עולה כי ביום 14.1.20, בסמוך לשעה 20:30, הגיעה הנאשמת לבקר את המנוחה, ששהתה באותה העת בדירה לבדה ברח' הגליל 9, בכרמיאל. במהלך הערב המנוחה והנאשמת התווכחו מספר פעמים בנוגע לחשד כי הנאשמת מעוניינת בקשר עם בן זוגה לשעבר של המנוחה.

עוד עולה כי בסמוך לשעה 05:00, על רקע החשד והוויכוחים, החליטה הנאשמת החליטה לגרום למותה של המנוחה. הנאשמת נטלה סכין שהייתה בדירה, והחלה לתקוף את המנוחה בכוונה לגרום למותה, תוך שהיא מכה אותה בראשה, פניה חזה וזרועותיה, ודוקרת אותה שוב ושוב בפניה, בצווארה, בכפות ידיה ובירך שלה, עד שגרמה למותה.

הפרקליטות ביקשה מבית המשפט להורות על מעצרה של הנאשמת עד לתום ההליכים המשפטיים נגדה.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: