ראשי עוצמה יהודית הקימו דוכן תפילין בלב תל אביב. בן גביר: "בלעדי ביבי יכנס לכלא"

ראשי עוצמה יהודית, עו"ד איתמר בן גביר ויצחק וסרלאוף, הגיעו הבוקר (שישי) לשוק התקווה והניחו תפילין לעוברי האורח במקום. אנשי עוצמה יהודית הגיעו יחד עם פעילים רבים למקום בעקבות ההחלטה של עיריית תל אביב לאסור על הצבת דוכני תפילין בעיר – החלטה שעוררה זעם רב בציבור.

במהלך המפגן, שהחל בשעה 11:00, עברו עשרות אנשים בדוכן, הניחו תפילין וקיימו שיח על הכפייה החילונית הגואה. במפלגה מציינים כי הדוכן זכה להיענות רבה ורבים הודו על ההזדמנות להניח תפילין.


כמו כן, מציינים במפלגה כי הצבת הדוכן דווקא בשעה 11:00, נעשתה לאות הזדהות עם אנשי חב"ד אשר פועלים להפצת יהדות מידי שבוע בשעה זאת.

ראש רשימת עוצמה יהודית, עו"ד איתמר בן גביר, אמר לאחר המפגן כי "זכינו להקים כאן מדינה יהודית אחרי אלפי שנות גלות ורדיפה על רקע דת באירופה. לכן, אין שום בעיה שנערים יניחו בבוקר תפילין מרצונם החופשי. כיהודי חוזר בתשובה, אני יודע שאין מה לפחד מהפצה של עוד יהדות ברחבי העיר, משום שדבר לא נעשה בכפייה."

עוד אמר בן גביר: "בלי עוצמה יהודית בכנסת ראש המשמלה נתניהו יכנס לכלא, רק אני ישמור עליו."

יצחק וסרלאוף, מספר 2 ברשימת עוצמה יהודית לכנסת, וחבר בגרעין התורני בעיר אומר: "בשנים האחרונות אנו עדים לנסיונות מצד עיריית תל אביב לבוא ולפגוע בצביונה היהודי של העיר. הגענו לכאן היום בשביל להגיד בצורה ברורה שנאבק ביד קשה נגד כל נסיון לפורר את היהדות. כתושב העיר חשוב לי שהזהות היהודית תישמר פה ושהעיריה לא תלחם במפעל החשוב הזה".

(קרדיט וידאו: חדשות כל העולם)תגובות לכתבה:

 1. חרגול

  אותי זה מגעיל

  1. אחת

   אתה יותר, שונא ישראל

  2. שושנת בת המלך

   כנראה אתהיצור מוטצי שהושפרץ לארץ ע"י "גאונים" אתה יודע שדורכים על קמשים וחרגול זה אחד מהם . אופס נמעך אחד ע"י גלגל מכונית.אחרי שברח מפח האשפות כשבאתי להשליך פסולת.

 2. אחת

  מה הסיפור של המערכת חבל רק תגובות סמאלנים התשובה של המערכת אינה ראויה לתגובה בושה

כתיבת תגובה: