‏השר בנט ישן הלילה בכפר עזה: "אם לא יהיה שקט, אנחנו ערוכים לפעולה רחבה"

שר הביטחון, נפתלי בנט, הגיע אתמול (ד׳) בשעות בערב לביקור פתע באיזור. בנט התארח ללילה בביתו של ראש מועצת שער הנגב, אופיר ליבשטיין, ושמע ממנו על המצב ביישובי העוטף ועל האתגרים עמם מתמודדים התושבים לאור המצב הביטחוני.

למחרת (היום, יום ה') פגש השר בנט תושבים מהאזור שסיפרו על החוויות והקשיים האישיים שלהם.


השר בנט: ״באתי להקשיב ולשמוע על המציאות היומיומית כאן, שרק אתם חווים באמת. זר לא יבין זאת.

יש לנו מחויבות לתת לכם ביטחון, ואנחנו נמצאים בתקופה מורכבת, אבל לא נוותר. היו עכשיו כמה ימים של שקט, אבל מבחינתנו זה רחוק מלספק. רק המעשים בשטח הם שיקבעו. אם לא יהיה שקט, אנחנו ערוכים לפעולה רחבה שמטרה שינוי יסודי וארוך טווח. אני מעריך את החוסן שלכם ואת הרצון האדיר להמשיך לפתח את חבל הארץ היפה הזה. אמשיך להיות בקשר שוטף עם ראשי המועצות ועם התושבים, אני איתכם תמיד״.

ראש מועצת שער הנגב, אופיר ליבשטיין: ״אני מברך את השר על הבחירה להגיע לביקור באמת לא שגרתי. זאת לא הפעם הראשונה שבנט הגיע אלינו לביקור מעמיק יותר. הוא עושה זאת מעת לעת, גם לפני שהתמנה לשר הביטחון. השר שמע את הקולות מהשטח- את האתגרים והקושי הגדול, אך גם את הבניה המואצת והפיתוח הכלכלי. לסיום, השר בנט חתם על מסמך ההבנות לקידום פתרון ארוך טווח בשם מפלגת ימינה ובכך הצטרף לשורה ארוכה של מפלגות מכל הקשת הפוליטית שחתמו על המסמך.״


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: