הקטל בכבישים: רוכב אופנוע בן 43 נפגע מרכב סמוך לרחובות ונהרג

רוכב אופנוע בן 43 נהרג מפגיעת רכב לפני זמן קצר בסמוך לרחובות.

בשעה 07:20 התקבל דיווח על רוכב אופנוע שנפגע מרכב בכביש 40 סמוך לצומת רחובות מזרח לכיוון רמלה.


חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצחה דיווחו על גבר בן 43 ללא סימני חיים וקבעו את מותו.

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

שירות בתי הסוהר מרכין ראש עם היוודע דבר פטירתו של לוחם יחידת ׳נחשון׳ הבוקר כשהיה בדרכו לעבודה בבית המשפט בלוד.

הלוחם, רס״מ ניר יוחאי שמעון זכרו לברכה, תושב גדרה, בן 43, נשוי ואב לשלושה ילדים, שירת בשירות בתי הסוהר 21 שנים ביחידת ׳נחשון׳.


מ״מ נציב בתי הסוהר, מפקד יחידת ׳נחשון׳, לוחמי היחידה, קציני וסוהרי שב״ס כולם משתתפים בצער המשפחה ומחזקים אותה בשעה קשה זו.

חובש רפואת חרום על אופנוע מד"א עדן סיני סיפר: "כשהגענו למקום, ראינו על הכביש אופנוע ובסמוך שכב גבר כבן 40 עם חבלה רב מערכתית קשה, ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו."

צילומים: תיעוד מבצעי מד"א.

אברהם ארנון חובש באיחוד הצלה סיפר: "מדובר בתאונה עם מעורבות רכב פרטי ואופנוע. רוכב האופנוע סבל מפגיעה רב מערכתית ולמרבה הצער נקבע מותו בזירת התאונה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".

נתן נוישטט מתנדב זק״א שפלה שטיפל בזירה, ״כשהגעתי למקום ראיתי את רוכב האופנוע בן 44 שרוע בצד הכביש לאחר שככה״נ התנגש ברכב פרטי, הרוכב היה מחוסר הכרה וסבל פגיעה רב מערכתית, פראמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותו במקום, מתנדבי זק״א שפלה טיפלו בגופת ההרוג ובאיסוף הממצאים בזירה הקשה. נסיבות התאונה נחקרות ע״י המשטרה.״

אלחנן רוט קמב״ץ זק״א שפלה, ״עצוב וכואב, ב- 24 שעות האחרונות טיפלתי בשני רוכבי אופנוע שנהרגו בתאונות דרכים. הבוקר במהלך הטיפול בזירה הטלפון של המנוח לא הפסיק לצלצל ועל הצג היה כתוב ״אשתי היקרה״ זה פשוט גמר אותנו, שימו לב! סעו בזהירות, שמרו על כללי הבטיחות כי מחכים לכם בבית.


צילום: דוברות זק״א.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: