נגיף הקורונה: מניין המתים עלה ל-1,775, יותר מ-71 אלף נדבקו

רשויות הבריאות בסין דיווחו על 105 מקרי מוות אתמול מנגיף הקורונה. בכך עלה מניין קורבנות הנגיף ל-1,775, רובם בסין. 100 ממקרי המוות החדשים נרשמו במחוז חוביי, מוקד התפרצות הנגיף.

עוד דווח כי אתמול אושרו 2,048 מקרים חדשים של הידבקות בנגיף. זה היום הראשון שבו נרשם גידול במספר הנדבקים אחרי שלושה ימים של ירידה בנתונים.

סך הכול נדבקו בנגיף הקורונה 71,331 איש בסין וברחבי העולם, וקרוב ל-11 אלף איש החלימו ושוחררו מבתי החולים.

אתמול דווח על מוות ראשון בטייוואן – והמקרה החמישי סך הכול מחוץ לסין, אחרי הפיליפינים, הונג קונג, יפן וצרפת.

נשיא סין, שי ג'ינפינג, חשף אתמול כי היה מודע לסכנה הרבה לפני שהיא נחשפה לציבור. בנאום שנשא אמר שי כי נתן הנחיה להתמודד עם התפרצות הנגיף כבר ב-7 בינואר, כשבועיים לפני שפורסמו הנחיות לציבור.

(בתמונה: וירוס הקורונה במיקרוסקופ.)


תגובות לכתבה:

  1. אושר

    מה זה ההפקרות הזאת שיפסיקו להביא לכאן אנשים ממדינות נגועות הם בכוח רוצים להביא לכאן תקורונה מה זה לעשות את זה זה פשעעע איפה רישות ההגירה איפה באים לכאן תיירים מתיאלנד ועושים טיולים זו מדינה של בצע כסף לא חושבים על הכלל לעצור תטיסות האלה אין יוצא ואין בא וכול אזרח ישראלי שבא צו אישפוז בבידוד בכוח ולתיירים צו איסור כניסה לארץ ולפועלים שאמורים לבוא שישארו שם צריך להיות כאן מדינה בהסגר טוטאלי הקורונה תהיה פה זה רק עניין של זמן והמדינה מאפשרת בברוכים הבואים לקורונה בושהההה לסגור את שדה התעופה למקומות האלה ןלחייב בהסגר ובבידוד צריכים להילחם במגפה ולא לתת לה להיכנס כול עוד זה תלוי בנו

כתיבת תגובה: