רוכב אופנוע בן 24 נהרג בתאונה עם משאית בכביש 443

רוכב אופנוע בן 24 נהרג לפני זמן קצר בתאונה עם מעורבות משאית בכביש 443 בסמוך למחסום מכבים.

בשעה 14:33 התקבל דיווח על רוכב אופנוע שנפגע בתאונת דרכים בכביש 443, ממחסום מכבים לכיוון ירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה דיווחו על צעיר בן 24 ללא סימני חיים וקבעו את מותו.


שמו של ההרוג אברהם יהושע העשיל (אברמי) וינברג ז"ל בן 25 מחסידות סלונים בבני ברק, התחתן לפני כחצי שנה. ביום ראשון בשבוע הבא אמור להתקיים חתונת אחותו.

הלווית תצא הערב בשעה 20:30 משמגר להר המנוחות. יושבים שבעה בבית הוריו ברחוב בלוי 6 בשיכון פאגי בירושלים.


פראמדיק מד"א ישי ראוכברגר, סיפר: "הצעיר שכב על הכביש, כשהוא מחוסר הכרה. ביצענו בדיקות רפואיות, הוא סבל מחבלה רב מערכתית והיה ללא דופק וללא נשימה, ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

אורן כהן חובש באיחוד הצלה סיפר: "מדובר בתאונה עם מעורבות משאית ואופנוע. למרבה הצער נקבע מותו של רוכב האופנוע בזירת התאונה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".

חובש הצלה חיים קלפהולץ, סיפר: "מדובר בתאונת דרכים בין אופנוע למשאית. כשהגעתי לזירה איתרתי רוכב אופנוע כבן 25 שוכב על הכביש מחוסר הכרה, ללא דופק ונשימה. הצעיר סבל מחבלה רב מערכתית, יחד עם פרמדיקים של מד"א ביצענו בדיקות רפואיות שלאחריהם נאלצו הפרמדיקים לקבוע את מותו במקום".

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

מיכאל יעקובוביץ מתנדב זק״א מודיעין שטיפל בזירה, אמר: ״כואב הלב, מדובר ברוכב אופנוע צעיר בן 24 שהתנגש במשאית סמוך לצומת מכבים לכיוון ירושלים, כשהגעתי למקום הרוכב היה שרוע על הכביש סמוך לאופנוע המרוסק כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית, פרמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותו במקום, מתנדבי זק״א צוות מודיעין טיפלו בכבוד המת בגופת ההרוג ובאיסוף הממצאים בזירה הקשה, נסיבות האירוע נחקרות ע״י המשטרה.״

דובר זק״א מוטי בוקצין מזירת התאונה.

צילום: דוברות זק״א.


אברהם בהתנתבות בידידים.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: