‏חשד לפגע וברח בנגב: נהג בן 70 נהרג מפגיעת משאית – הנהג הסגיר עצמו

לפני זמן קצר התקבל דיווח על תאונת דרכים בין משאית לרכב מסחרי בכביש 80 סמוך לצומת תל-ערד.

חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה בסופן נקבע מותו של גבר כבן 70, ופינו לביה״ח סורוקה נפגעת אחת במצב קל.


נהג המשאית לא נמצא במקום ולאחר סריקות נרחבות ופעולות איתור של שוטרי משטרת ישראל אחר נהג המשאית החשוד במעורבת בתאונה, התייצב הנהג בתחנת המשטרה בערעור לחקירה.

חובש רפואת חירום במד״א אחמד אבו ג׳ודה, סיפר: ״כשהגענו למקום ראינו גבר לכוד ברכב הפרטי כשהוא מחוסר הכרה. לאחר פעולות חילוץ של לוחמי האש ביצענו בו פעולות החייאה, אך הוא סבל מפגיעה רב מערכתית קשה ונאלצנו לקבוע את מותו. נפגעת נוספת בתאונה טופלה על ידינו, ופינינו אותה לביה״ח במצב קל״.

קרדיט: תיעוד מבצעי נגב מזרחי.

סער שחורי מתנדב זק״א ערד שטיפל בזירה, אמר: ״מדובר בתאונה קשה מאוד עם מעורבות משאית סמיטריילר ורכב פרטי, כשהגעתי למקום ראיתי את הרכב הפרטי מרוסק כתוצאה מעוצמת ההתנגשות, נהג הרכב כבן 70 חולץ ע״י לוחמי האש כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית, פרמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותו במקום. מתנדבי זק״א טיפלו בגופת ההרוג ובאיסוף הממצאים בזירה, גופת ההרוג הועברה למכון באבו כביר להמשך בדיקה וזיהוי. כוחות המשטרה מנהלים מצוד אחר נהג המשאית שככה״נ נמלט מהמקום ובודקים את נסיבות האירוע הקשה.״צילום: דוברות זק״א.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: