‏רוכב אופנוע בן 26 התנגש במעקה בטיחות סמוך לערד – ונהרג

רוכב אופנוע בן 26 נהרג בתאונת דרכים בכביש 31 צומת חתרורים, בסמוך לערד.

מתחקור ראשוני של שוטרים שהגיעו למקום עולה כי ככל הנראה מדובר בתאונה עצמית של רוכב דו גלגלי. חקירה נמשכת בידי בוחן תאונות דרכים.


מדוברות מד"א נמסר כי בשעה 12:17 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב נגב על ת.ד עם מעורבות אופנוע בכביש 31 סמוך לצומת חתרורים. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה ממושכות שבסופן נקבע מותו של רוכב אופנוע בן 26.

הפראמדיקים של מד"א בוריס מנטו וזהר אטיאס סיפרו: "על הכביש סמוך לאחד העיקולים במרחק של עשרות מטרים מהאופנוע שכב הפצוע כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם חבלת ראש קשה פציעות בכל חלקי גופו. הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות בסיוע רופא שהזדמן למקום וצוות המסוק של מד"א שנחת בשטח. הפציעה שלו הייתה קשה מאוד ולצערנו בסופן נאלצנו לקבוע את מותו."

מיכה בן גיגי חובש באיחוד הצלה מדווח מהזירה: "כשהגענו למקום נתקלנו ברוכב אופנוע שהתנגש במעקה בטיחות ונפצע אנושות. למרבה הצער נקבע מותו בזירת התאונה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".

סער שחורי מתנדב זק״א ערד שטיפל בזירה אמר: ״מדובר ברוכב אופנוע בן 26 שככה״נ איבד שליטה והחליק, כתוצאה מעוצמת התאונה רוכב האופנוע איבד את הכרתו וסבל מפגיעה רב מערכתית. כשהגעתי לזירה ראיתי את האופנוע מרוסק במרחק כשלושים מטר מהרוכב, צוותי מד״א ביצעו פעולות החייאה ממושכות שבסופן נאלצו לאשר את מותו. מתנדבי זק״א ערד טיפלו במשך זמן רב בגופת ההרוג ובאיסוף הממצאים הרבים בזירה הקשה. גופת ההרוג הועברה למכון באבו כביר להמשך בדיקה וזיהוי בכדי להביאו לקבורה, נסיבות האירוע נחקרות ע״י המשטרה.״

(צילום: דוברות זק״א)אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: