תגובות

‏ועדת הבחירות פסלה את המועמד ד"ר עופר כסיף ברוב של 15 מול 10

ד"ר עופר כסיף, מועמד חד"ש-תע"ל שנפסל כעת בוועדת הבחירות המרכזית: "אישור הצעת פסילתי בוועדת הבחירות, ובניגוד להמלצת היועץ המשפטי לממשלה, מוכיח כי את חברי הוועדה מנחה פוליטיקה מפלה ומדירה. לא הדמוקרטיה ושלטון החוק נר לרגליהם, אלא גזענות ושנאה למיעוט הלאומי הערבי-פלסטיני ולכלל הכוחות הדמוקרטיים. יחד עם חבריי, יהודים וערבים, אעתור לבג"ץ ואמשיך במאבק נגד הכיבוש והאפליה ולמען ישראל צודקת, דמוקרטית ושוויונית".

חד"ש-תע"ל בתגובה לפסילת מועמדה במקום החמישי ד"ר עופר כסיף: "הזוי ומביש שהבריונים הכהניסטים והמסית אביגדור ליברמן הם שמכתיבים את סדר היום של ועדת הבחירות המרכזית. פסילתו של כסיף היא עוד שלב בצמצום המרחב הדמוקרטי והשתקת כל קול של התנגדות למשטר מפלה וגזעני. חד"ש-תע"ל תמשיך להציג קול צלול וברור למען שלום, שוויון וצדק חברתי. אנו גאים בד"ר עופר כסיף. להתנגד לכיבוש זה לא בניגוד לחוק".


ח"כ עאידה תומא-סולימאן (חד"ש) בתגובה להחלטת ועדת הבחירות המרכזית לפסול את עופר כסיף, המועמד החמשי ברשימת חד"ש-תע"ל.

"ועדת הבחירות היא ועדה פוליטית שניזונה מסדר היום המסית והגזעני שמוביל אותו נתניהו בתמיכת הימין ושתיקה רועמת של אלה המתיימרים להיות מרכז. אין פלא שאותה ועדה אישררה את הכהניסטים -אותם חיבק נתניהו- ופסלה את כסיף!.

יש כאלה שמעוניינים לצייר את המצב כאילו ישנם קיצונים משני הצדדים. תהום עמוקה מפרידה בין המסיתים, הגזעניים וקוראי הטרנספר לבין שוחר שלום, צדק, שוויון שנאבק ללא לאות למען חיים לשני העמים כאן. "קיצוניות" האחרונים הוא הדבר הכי שפוי שיש!"


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: