תגובות

שלושה פצועים קשה ובינוני בהתהפכות רכב סמוך למצפה רמון

רכב התהפך בתאונה עצמית בכביש 40 בסמוך למצפה רמון. חובשים ופרמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה ביחד עם צוותי רפואה של צה"ל העניקו טיפול רפואי ראשוני לשני גברים ואישה שנפצעו קשה ובינוני ופינו אותם במסוקים לבית חולים.

מדובר מד"א, זכי הלר נמסר, כי בשעה 01:25 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב נגב על רכב שהתהפך בכביש 40 צפונית לשדמה, לכיוון מצפה רמון. חובשים ופראמדיקים של מד"א בסיוע כוחות רפואה והיטס של צה"ל, העניקו טיפול רפואי ופינו במסוקים לבי"ח סורוקה 3 פצועים, בהם: אשה כבת 35 במצב קשה, גבר כבן 50 במצב בינוני עד קשה וגבר כבן 40 במצב בינוני.


צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

פאראמדיק מד"א שמעון אקנין סיפר: "כשהגענו למקום, ראינו רכב הפוך על הגג, חיילים שחלפו במקום והבחינו בתאונה התחילו לסייע לנפגעים, מחוץ לרכב היה גבר כבן 40 בהכרה מלאה, שהם חילצו, ובמושב שלצד הנהג ובמושב האחורי נלכדו אשה כבת 35 וגבר כבן 50, הם היו בהכרה מלאה וסבלו מחבלות בראש, בגב, בבטן ובגפיים. תוך פעולות חילוץ מורכבים וממושכים של הכבאים במקום, ובסייוע של כוחות רפואה והיטס של צה"ל שהגיעו, הענקנו לשלושת הפצועים טיפול רפואי מציל חיים ופינינו את הפצועים לבית החולים במסוק של מד"א ובמסוק צבאי, כשמצבם קשה , בינוני עד קשה ובינוני."

יוסף זילברשטיין חובש באיחוד הצלה סיפר: "בסיוע צוותי רפואה של צה"ל הענקנו סיוע ראשוני לשני גברים ואשה שנפצעו קשה ובינוני. צוותי כיבוי פעלו בזירה עקב אופי התאונה. שני מסוקים וטיפול נמרץ צבאי הגיעו לזירה לסייע בפינוי מהיר של הנפגעים".


קרדיט: תיעוד מבצעי נגב מזרחי.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: