תגובות

‏צעירה בת 27 נהרגה בתאונת דרכים בין משאית לרכב פרטי בכביש 90 סמוך לארגמן

‏צעירה כבת 20 נהרגה בתאונת דרכים בין משאית לרכב פרטי בכביש 90, סמוך לארגמן. צוות מד"א שהגיע למקום מצא אותה ללא סימני חיים ונאלץ לקבוע את מותה, והעניק טיפול רפואי לנהג המשאית, שנפצע קל. בוחני התנועה פתחו בחקירת נסיבות התאונה.

שמה של ההרוגה: רעות שוורץ ז"ל, בתם של, אורה והרב גבי אלמשעלי.


מדוברות מד"א נמסר כי בשעה 09:02 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב גלבוע על ת.ד בין משאית לרכב פרטי בכביש 90 מארגמן לכיוון צפון. חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו על אישה בשנות ה-20, ללא רוח חיים וקבעו את מותה. נהג המשאית במצב קל.

פראמדיק אסף חן וחובש רפואת חירום במד"א שי שדה, סיפרו: "מדובר בתאונה קשה מאוד, המראה היה מזעזע. ראינו רכב פרטי מעוך לחלוטין בין המשאית למעקה הבטיחות, בתוך הרכב הפרטי נלכדה צעירה בשנות ה20 שהייתה לבדה ברכב. בזמן פעולות החילוץ של הכבאים וסיוע כוח רפואה של צה"ל, ביצענו בדיקות רפואיות, היא הייתה עם פגיעה מערכתית קשה, ללא דופק וללא נשימה ולצערנו בתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותה. נהג המשאית שהיה נסער מאוד, קיבל טיפול רפואי במקום".

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

מתן שמיר חובש באיחוד הצלה סיפר: "מדובר בתאונה עם מעורבות רכב פרטי ומשאית. כשהגעתי למקום הנהגת היתה לכודה ברכב כשהיא סובלת מפגיעה רב מערכתית. למרבה הצער בתום חילוץ גופתה ע"י צוותי כיבוי נקבע מותה בזירת התאונה".


קרדיט צילום: דוברות המשטרה.

קרדיט: דוברות כב״ה מחוז יו״ש.

שלמה זערור מתנדב זק״א מחוז ש״י שטיפל בזירה, אמר: ״מדובר בתאונה קשה ומזעזעת עם מעורבות רכב פרטי ומשאית, כשהגעתי למקום ראיתי מראות קשים מאוד הרכב הפרטי היה מתחת למשאית כשהוא מרוסק לגמרי מעוצמת ההתנגשות. לוחמי האש חילצו מתוך הרכב אישה בת 27 כשהיא מחוסרת הכרה עם פגיעות קשות מאוד. פרמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותה במקום. צוות מורחב של מתנדבי זק״א מחוז ש״י וצפון טיפלו בגופת ההרוגה ובאיסוף הממצאים במשך מספר שעות בזירה הקשה. גופת ההרוגה הועברה למכון אבו כביר להמשך הזיהוי והבאתה לקבורה. נסיבות האירוע נחקרות ע״י המשטרה במקום.״

ראובן ראובן מתנדב זק״א שטיפל בזירה: ״בעיניים דומעות ובלב כואב טיפלנו הבוקר באישה צעירה אם לילדים קטנים שנהרגה בתאונה המזעזעת. קשה לחשוב שרק מתחילת שנת 2020 טיפלו מתנדבי זק״א בלמעלה מ18 הרוגים כתוצאה מתאונות דרכים, שמרו על כללי הבטיחות כי מחכים לכם בבית.״

שלמה זערור מתנדב זק״א שטיפל בזירה. צילומים: דוברות זק״א


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: