תגובות

מבוגר בן 77 טבע במקווה בירושלים – מותו נקבע במקום

מבוגר בן 77 נפטר לאחר טביעה במקווה זופניק של העדה החרדית ברח' שטראוס בירושלים.

מחשש למהומות של סיקריקים נגד ניתוח הגופה, מפקד זק"א מחוז י-ם בנצי אוירינג הוזעק לפנות את גופת האזרח ל-ct בביה"ח שערי צדק, על מנת לקבל אישור קבורה מיידי.


מדובר מד"א נמסר כי בשעה 05:42 התקבל דיווח על גבר שנמצא מחוסר הכרה בתוך מקווה (עם מים רדודים) ברחוב נתן שטראוס בירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ולאחר מאמצי החייאה קבעו את מותו של גבר בן 77.

פאראמדיק מד"א יעקב בורוכוב סיפר: "כשהגענו למקום ראינו גבר בן 77 מחוסר הכרה, ללא נשימה וללא דופק. סיפרו לנו שכך הוא נמצא בתוך המים הרדודים של המקווה, ומשו אותו מהמים, הענקנו טיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה ממושכות שבסופן נאלצנו לקבוע את מותו."

משה חמד מתנדב זק״א ירושלים שטיפל בזירה, ״מדובר במקווה מים רדודים ברח׳ שטראוס בעיר, אנשים שהגיעו לטבול מצאו גבר בן 77 צף במים לאחר שככה״נ טבע. כשהגעתי למקום הגבר שכב סמוך לבורות המים כשהוא מחוסר הכרה לאחר שהאזרחים משו אותו מהמים, צוותי מד״א ביצעו פעולות החייאה ממושכות אך בסופן נאלצו לאשר את מותו במקום, מתנדבי זק״א ירושלים טיפלו בכבוד המת בגופת המנוח בזירה. בפעילותו של בנצי אורינג מפקד זק״א ירושלים הושג וויתור נתיחת הגופה שלאחר המוות וגופת המנוח הועבר ע״י מתנדבי זק״א לבית הלוויות ״שמגר״ משם יובא לקבורה.״


צילום: דוברות זק״א.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: