תגובות

‏שתי בנות דודות נמצאו ללא רוח חיים בירושלים

שתי צעירות אותרו ללא רוח חיים סמוך למבנה מסחרי מרעז ספיר ברחוב בית הדפוס בירושלים. חובשים ופראמדיקים דיווחו על שתי הצעירות בשנות העשרים ללא סימני חיים וקבעו את מותן.

מדובר בבנות דודות שלפי החשד תכננו יחד לשים קץ לחייהן, על רקע אכזבה מהחיים, אחת חני סוליש בת 18 והשנייה שטערנא שרה קלפמן בת 24, אחת מתגוררת בנתניה והשנייה באזור ירושלים. במשטרה חושדים שהיה תכנון מוקדם לביצוע מעשה ההתאבדות.


‏חני סוליש בת ה18, השאירה מכתב התאבדות בו היא מפרטת כי החיים לא העירו לה פנים כיוון שהיא פחדה לאכזב את הוריה ככל הנראה על רקע ריחוקה מהדת.

מבית חב"ד ומוסדות חבד נתניה נמסר: בלב כאוב ומרוסק הננו להודיע על פטירתה של הנערה הנפלאה מסורה ונתונה למבצעי הק' של הרבי חניכת מוסדותינו חנה ע"ה סוליש בת חברנו השליח הרב נח ורעייתו הגב' רעיה סוליש שיחיו, משלוחי הרבי בנתניה ומנהל הפעילות בעירנו.

חני סוליש ושטערנא שרה קלפמן.

הלוויה תתקיים הערב (שני) אור לכ"ד טבת בבית העלמין בשיכון ותיקין בנתניה ויה"ר שלא נדע עוד שוד ושבר בגבולנו ומיד ממש נראה בגאולה השלימה והרבי בראשנו.

מדוברות מד"א נמסר כי ‏בשעה 01:34 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירושלים על 2 צעירות שנמצאו מחוסרות הכרה עם פגיעה רב מערכתית, סמוך למבנה מסחרי גבוה ברחוב בית הדפוס בירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו על 2 צעירות בשנות העשרים ללא סימני חיים וקבעו את מותן.

חובש על אופנוע מד"א שלומי לוי ופאראמדיק מד"א שלום גליל סיפרו: ״כשהגענו למקום, ראינו שתי צעירות בשנות העשרים מחוסרות הכרה, ללא נשימה וללא דופק, הן סבלו מחבלה רב מערכתית קשה. ביצענו בדיקות רפואיות ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותן של שתיהן״.


מוישי הירשמן חובש באיחוד הצלה סיפר: "כשהגענו למקום נתקלנו בשתי צעירות ללא רוח חיים בסמוך למבנה משרדים. למרבה הצער לא נותר אלא לקבוע את מותן בזירת האירוע עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבלו".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: