תגובות

הקטל בכבישים: גבר ואישה נהרגו בתאונה קשה בסמוך לאשדוד

גבר ואישה כבני 60 נהרגו בתאונה שאירעה בכביש 4 צפונית לאשדוד.

בשעה 23:20 התקבל דיווח על פרטי שהתנגש בגדר בטיחות מבטון והתהפך בכביש 4 לצפון בין מחלף יבנה לאשדוד.


חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ולאחר נסיונות החייאה קבעו את מותם של גבר ואישה כבני 60.

כוח משטרה במקום ונסיבות התאונה נבדקות.

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

פאראמדיק מד"א אלון כהן סיפר: "כשהגענו למקום, המראה היה קשה, ראינו רכב מעוך ולצידו שכבה אשה בשנות השישים, היא הייתה מחוסרת הכרה עם פגיעה רב מערכתית, לאחר נסיונות החייאה , נאלצנו לקבוע את מותה. גבר נוסף בשנות השישים נלכד בכסא הנהג כשהוא מחוסר הכרה, עם פגיעה רב מערכתית, ניסינו להעניק לו טיפול תוך חילוצו מהרכב עי הכבאים, ולאחר שחולץ נאלצנו לקבוע את מותו."


מקסים קולגה ונפתלי בגלייבטר חובשים באיחוד הצלה סיפרו: "כשהגענו לזירה נתקלנו ברכב שהתנגש במעקה בטיחות. צוותי כיבוי פעלו בזירה עקב אופי התאונה. למרבה הצער נקבע מותם של גבר ואשה ששהו ברכב.

צילום: דוברות ארגון הצלה.

יוסי לנדאו קמבץ זק״א לכיש, שטיפל בזירה סיפר: ״מדובר בזירה קשה ומזעזעת. גבר ואישה שנסעו ברכב פרטי ככה״נ איבדו שליטה והתנגשו בעוצמה בעמוד בטון במקטע עבודות בכביש. כשהגעתי למקום ראיתי את הרכב הפרטי מרוסק לגמרי, אישה כבת 60 שכבה על הכביש סמוך לרכב ללא הכרה עם פגיעה רב מערכתית ובתוך הרכב היה לכוד גבר כבן 60 שחולץ ע״י לוחמי האש כשהוא ללא הכרה עם פגיעות קשות מאוד, צוותי מד״א נאלצו לאשר את מותם של השניים במקום. מתנדבי זק״א לכיש טיפלו בגופות ההרוגים ובאיסוף הממצאים בזירה הקשה. נסיבות התאונה נחקרת ע״י המשטרה.


צילום: יחזקאל איטקין.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: