הצעיר שנפצע בחברון: "הסכין נשברה ברגע שחדרה, המחבל לא הצליח לדקור את האנשים מסביב"

משה גרינבלט, רכז בעוצמה יהודית, שנפצע במהלך השבת בפיגוע דקירה בציר הגיבורים בקריית ארבע הגיב הערב על האירוע, ממיטתו בבית החולים שערי צדק בירושלים ואמר: "ברוך השם אני מרגיש טוב. ברוך השם הסכין נשברה מתי שהיא נכנסה בי והוא לא הצליח לדקור את האנשים שהיו מסביבי. ברוך השם הרבה ניסים ועצוב שככה יהודי לא יכול להסתובב בכל מקום בארץ ישראל, בפרט בחברון מקום ששייך לנו. אנשים שאחראים על התגבור ושר הביטחון לא עושים שום דבר כדי שמקרים כאלה לא יקרו בעתיד".

דבריו של משה גרינבלט, רכז בעוצמה יהודית, שנפצע בפיגוע דקירה השבת בחברון.

מפלגת עוצמה יהודית שלחה איחולי החלמה מהירה לרכז עוצמה יהודית שנפצע בפיגוע. עו"ד איתמר בן גביר ובנצי גופשטיין הגיעו לבית החולים בו הוא מאושפז, על מנת להיות לצידו.

כזכור, סביב השעה 15:00 הלכו 2 אורחים מהמערה לכיוון קרית ארבע. 80 מ' אחרי הצומת של סמטת ארז לכיוון הקריה, מגיע מחבל עם חברו, חולף מול הזוג וחוזר ודוקר בכתף ימין את הבחור תושב ירושלים.

בדקירה נשבר הסכין בתוך הכתף, החברה של הנפגע זזה הצידה ותושב הקריה מאיר לפיד חותר למגע ונאבק עם המחבל, בזמן הזה רץ הפצוע לחיילים ומזעיק עזרה.

החיילים רצים ותופסים את המחבל ומזעיקים את אט"ן קרית ארבע שמגיע מיידית ומפנה את הפצוע במצב בינוני עם להב הסכין בגב, לשערי צדק.

המחבל מנוע שב"כ וגר בסמוך לקרית ארבע.

הציבור מתבקש להתפלל לרפאותו של הנדקר בפיגוע: משה בן חנה שלווה תמימה.

תגובות לכתבה:

  1. הקלות הבלתי נסבלת של הפיגועים .

    מסיתים הם מעוררי מדון וצריך למנוע מהם כל אפשרות להסתובב ולהרעיל את הציבור

  2. דניאלה

    יימח שמו וזכרו של המחבל והחלמה מהירה ורפואה שלמה לפצוע בקרית ארבע אמן

  3. עמוס

    אחינו האשכנזים אינם מסוגלים לטפל בערבים, הם רכים מדי וחיים באשליות, אינם מבינים שלעולם הערבים לא יכירו במדינה יהודית, הם מבינים רק שפה של כח

כתיבת תגובה: