אישה נהרגה וחמישה נפצעו בינוני וקל בתאונה בכביש 5504 סמוך למחלף אייל

בשעה 20:40 התקבל דיווח על תאונה קשה בין 2 כלי רכב בכביש 5504 סמוך למחלף אייל.

חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותה של אישה כבת 30 ומפנים לבי"ח 5 פצועים, בהם גבר כבן 25 עם חבלת ראש במצב בינוני לבי"ח בלינסון ו- 4 פצועים במצב בינוני וקל לבי"ח מאיר, בהם גבר כבן 25 עם חבלות בגפיים, נשים כבנות 60 ו- 33 וילדה כבת 11 עם חבלות בחזה.


חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד"א עידו שיף: "כשהגעתי למקום ראיתי רכב עם פגיעות פח ומרחק של מספר מטרים רכב הפוך ובסמוך אליו שכבה על הכביש אישה בשנות ה 30 כשהיא מחוסרת הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה, במקביל לסריקת הזירה להערכת מצבם של הפצועים הנוספים הענקנו לה טיפול רפואי וביצענו בה פעולות החייאה מתקדמות אבל הפציעה שלה הייתה אנושה ובסופן נאלצנו לקבוע את מותה. הפצועים הנוספים, בהם מספר מבוגרים וילדה כבת 11 שנפגעו באורח בינוני וקל טופלו בשטח ופונו באמבולנסים של מד"א לבתי החולים בלינסון ומאיר כשמצבם יציב."

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

איעד עזאם חובש באיחוד הצלה מדווח מהזירה: "מדובר בתאונה עם מעורבות שני כלי רכב. למרבה הצער נקבע מותה של צעירה מאחד מכלי הרכב שסבלה מפגיעה רב מערכתית. כמו כן הענקנו סיוע ראשוני בזירת התאונה ל-6 נפגעים בינוני וקל. צוותי כיבוי פעלו בזירה עקב אופי התאונה".

ישראל גודלבסקי מפקד זק״א מרחב שרון שטיפל בזירה, אמר: מדובר בתאונה חזיתית בין שני כלי רכב. כשהגעתי למקום המזג האוויר היה גשום וסוער מאוד. כתוצאה מעוצמת התאונה אחד הרכבים התהפך. לוחמי האש חילצו אישה כבת 30 ללא הכרה עם פגיעות קשות, צוותי מד״א נאלצו לאשר את מותה במקום. מתנדבי זק״א שרון טיפלו במשך מספר שעות בגשם הסוער בכבוד המת בזירה הקשה.״


צילום: דוברות זקא.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: