תגובות

הרוג ושלושה פצועים בינוני בתאונה קשה הלילה סמוך לצפת

הלילה אירעה תאונת דרכים חזיתית בין שני כלי רכב, פרטי ומסחרי, בכביש מספר 89 בסמיכות לצומת עכברה הסמוכה לצפת – כביש דו סיטרי המורכב מנתיב אחד לכל כיוון.

במקום נקבע מותו של נהג הרכב הפרטי בן 51 תושב צפת. שני ילדיו כבני 10 ו-13 שהיו עמו ברכב פונו לבית החולים זיו במצב בינוני. נהג הרכב המסחרי פונה אף הוא לבית החולים זיו כשהוא במצב בינוני.


שוטרי משטרת ישראל הגיעו למקום עם קבלת האירוע ופתחו בחקירת נסיבות התאונה. מבירור ראשוני עולה כי אחד מכלי הרכב המעורבים סטה מנתיב הנסיעה שלו אל הנתיב הנגדי. סיבת הסטייה בבדיקה וחקירת התאונה נמשכת.

ההרוג הוא, האברך בנימין סופר ז״ל מחשובי חסידי ברסלב. חזר מבית שמש שם חיתן אחיו את בנו. רעייתו נכדה של המגיד המפורסם רבי שלום שבדרון זצ"ל. השאיר אחריו עשרה ילדים. הלוויה ב 12:30 מברסלב בצפת לבית החיים בעיר.

ר' בנימין סופר ז"ל.

פראמדיק מד"א שמעון ביסמוט סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את 2 הרכבים עם פגיעות קשות, נהג אחד הרכבים, גבר כבן 51 נלכד במושב הנהג כשהוא מחוסר הכרה עם חבלת ראש קשה, תוך כדי פעולות החילוץ המורכבות של הכיבוי הענקנו לו טיפול רפואי שכלל מתן תרופות והנשמה, לאחר פעולות החילוץ המשכנו את הטיפול הרפואי אבל מצבו היה קריטי ובסופן נאלצנו לקבוע את מותו. 3 פצועים נוספים, גבר כבן 50 וילדים כבני 10 ו-13 שנפצעו באורח בינוני טופלו במקום ע"י צוותים נוספים של מד"א ופונו לבית החולים."

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

יואל צרפתי ויצחק מנחם מירב חובשים באיחוד הצלה סיפרו: "מדובר בתאונה עם מעורבות שני כלי רכב. הענקנו סיוע ראשוני בזירת התאונה לנפגעים שפונו לאחר מכן למרכז הרפואי זיו בצפת. למרבה הצער נקבע מותו של פצוע באורח אנוש עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל. צוותי כיבוי פעלו בזירה עקב אופי התאונה".אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: