תגובות

‏הליכוד עתר לבג"ץ נגד יועמ״ש הכנסת: ״מצוי בניגוד עניינים חמור״ – יו"ר הכנסת מכנס מסיבת עיתונאים

הקרב על החסינות: ‏תנועת הליכוד ויו"ר הסיעה מיקי זוהר הגישו עתירה לבג"ץ נגד היועץ המשפטי של הכנסת איל ינון: "מצוי בניגוד עניינים חמור".
‎‏


בעקבות עתירתם של ח"כ מיקי זוהר והליכוד לבגץ, מסר היועמש לכנסת, עו"ד איל ינון, הודעה לבית המשפט כי למרות העובדה שהעותרים לא ביקשו צו ביניים נגד פרסום חוות הדעת, הרי שלמען הזהירות הוא מעדכן מראש את בית המשפט כי בכוונתו לפרסם את חוות דעתו בשעה 16:00.

בעקבות ההודעה, יו"ר הכנסת אדלשטיין יכנס בשעה 17:00 מסיבת עיתונאים בה ימסור את החלטתו בענין ועדת הכנסת.

ממפלגת העבודה-גשר נמסר בתגובה: ״רגע, אנחנו קצת מבולבלים – אז בעצם מותר לבג"ץ להתערב בעבודת הכנסת? אה, רק כשזה נוגע להישרדות המשפטית של נתניהו. איזו צביעות.
ולמה יש לנו תחושה שאם בג"ץ יפסוק שמותר לעו"ד ינון לפרסם את חוות הדעת שלו לאדלשטיין, השופטים הם הבאים בתור אחרי ינון למסע האיומים והאימים של נתניהו והליכוד?"

המחנה הדמוקרטי בתגובה לעתירת מיקי זוהר: "מיקי זוהר הוא לא יותר מביריון בשליחות ראש ממשלה נאשם שנמלט מאימת הדין. נתניהו שמנהל מסע רדיפה מאפיונרי נגד כל מי שעומד בינו לבין החסינות. מה שהתחיל ברדיפת אגף החקירות, עבר לרדיפת המפכ"ל, המשיך ליועמ"ש הכנסת, ואם לא נחליף את השלטון – הרדיפה תגיע לשופטי בית המשפט המחוזי. את המאפייה הזו צריך לסלק"


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: