צפו: הלילה סוכלו 2 הברחות סמים שהתרחשו במרחק של כ- 600 מטרים האחת מהשנייה בגבול ישראל מצרים

משטרת ישראל מגבירה את פעילותה לסיכול הברחות הסמים בגבול ישראל מצרים בשיתוף פעולה בין יחידת המסתערבים של מג"ב, יחידת מג"ן של המחוז הדרומי וכוחות צה"ל תוך הפעלת יכולות מודיעיניות ומבצעיות מתקדמות.

הלילה נערכו עשרות לוחמי המסתערבים של מג"ב בסיוע צה"ל ב-2 מוקדים בגבול ישראל מצרים בכדי למנוע ולסכל הברחות סמים.
במהלך הפעילות שכללה הסתערבות בשטח, תצפיות, צלפים וכוחות לתגובה מהירה הבחינו הלוחמים בשני ניסיונות הברחה שהתרחשו במקביל במרחק של כ- 600 מטרים האחד מהשני.


בשני הניסיונות הגיעו עשרות מבריחים מצרים מצוידים בסולמות שאפשרו את השלכת חבילות הסמים לצידו הישראלי של גדר הגבול כאשר אל מוקד ההברחה הראשון הגיעו 2 רכבי שטח ישראלים ובהם מספר חשודים, המבריחים הישראלים שתכננו לקחת את חבילות הסמים שהושלכו ובמוקד השני הגיע רכב ישראלי אחד.

בפעילות הצליחו המסתערבים לסכל את שתי ההברחות, לעצור את אחד מכלי הרכב ששימשו את המבריחים הישראלים ולהביא לתפיסת כ- 300 ק"ג חשיש ומריחואנה.

קרדיט צילום: דוברות המשטרה.

"אומנם נערכו בכוחות גדולים אך לא צפינו שנפעל אל מול שתי הברחות שהתבצעו בעת ובעונה אחת במרחק של מאות מטרים האחת מהשניה. בזכות תושיית הלוחמים והאמצעים שהיו לרשותינו עמדנו במשימה והצלחנו לסכל את שתי ההברחות." סיפר סגן ניצב י' מפקד יחידת המסתערבים של מג"ב הפועלת בדרום.אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: