תגובות

צעירה כבת 20 נהרגה ושלושה נפצעו קשה וקל בתאונה בין 3 רכבים בכביש 75 סמוך למגדל העמק

לפני זמן קצר התקבל דיווח על תאונה קשה בין 3 כלי רכב בכביש 75 סמוך למגדל העמק.

חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה קבעואת מותה של צעירה בשנות ה 20 ופינו לבי"ח 3 פצועים, בהם גבר כבן 30 במצב קשה עם פגיעה רב מערכתית לבי"ח העמק כשהוא מורדם ומונשם ו- 2 קל כבני 20 לבי"ח האנגלי בנצרת. פצוע נוסף במצב בינוני פונה באופן עצמאי.


פראמדיק מד"א רכוב על אופנוע מאור אטדגי סיפר: "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד בין 3 כלי רכב, צעירה בשנות ה 20 נלכדה במושב הנהג של רכבה כשהיא מחוסרת הכרה וסובלת מפגיעה רב מערכתית קשה ביותר, תוך כדי פעולות החילוץ של הכיבוי ביצענו בדיקות רפואיות אבל לצערנו לאחר חילוצה לא נותר לנו אלא לקבוע את מותה. גבר כבן 30 וצעיר נוסף שחולצו מהרכב השני סבלו מפגיעות בכל חלקי גופם ופונו לבית החולים תוך כדי טיפול רפואי כשמצבם קשה ובינוני. 2 צעירים נוספים כבני 20 שהתהלכו במקום ונפצעו באורח קל נבדקו בשטח ופונו באמבולנסים של מד"א לבי"ח האנגלי במצבם יציב."

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

אשרף איוב ראש צוות איחוד הצלה בנצרת סיפר: "למרבה הצער נקבע מותה של צעירה שסבלה מפגיעה רב מערכתית. מדובר בתאונה עם מעורבות שלושה כלי רכב. הענקנו סיוע ראשוני בזירת התאונה לנפגעים. צוותי כיבוי פעלו בזירה עקב אופי התאונה".קרדיט: תיעוד מבצעי כבאות והצלה לישראל.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: