תגובות

סיכום שבועי |מעז יצא מתוק: ניצחון ענק לעסקים בפיקוח איגוד הרבנים בישראל

השבוע התחיל במתקפה של עובדים ברבנות הראשית לישראל כנגד העסקים בעיר עפולה שבחרו לעזוב את הרבנות והצטרפו למערך הפיקוח של איגוד הרבנים בישראל, אחד מהם היה מאפיית הברמן בבעלות דתית שהרים הרבה גבות וחיזק את טענתם של תושבים רבים שיש בעיה בעיר עפולה עם הרבנות.

מנגד איגוד הרבנים בישראל הארגון היחיד שהחליטו לתקוף אותו בלם כל מתקפה אפשרית ואף קיבל במה תקשורתית רחבה, הסיפור של ארבעת האולמות אירועים בבני ברק שעזבו את הרבנות כבר עבר מסדר היום וברבנות התעלמו מכך ולא יצאו אפילו בפרסום אחד כנגד האולמות שמרדו ברבנות.


בעקבות הפרסומים של הרבנות כנגד העסקים, התקשרו לארגון ערוצי תקשורת רבים על מנת לתת במה תקשורתית בפעילות הנפלאה שהארגון עושה למען העסקים בעיר עפולה ובכל רחבי הארץ, הפעילות של הארגון ע"פ הנתונים שהגיעו למערכת נחשפה ליותר מ 700 אלף איש שהאזינו לרדיו קול רגע בתוכנית מדברים ברדיו ובתוכנית ששודרה אתמול עם חיים הכט יצאת צדיק

בכל פעם שהרבנות מנסים לתקוף אותנו בסופו של דבר המתקפה הופכת לפרסום חיובי בעד הארגון שלנו וכנגד הרבנות, אנחנו יודעים גם על כספים רבים מאוד שיצאו מקופת הרבנות על מנת לנסות לפגוע בארגון באמצעות אתרי תקשורת במגזר החרדי.

בימים אלו אנו פועלים להגיש למעלה מאלף קבצים המכילים תמונות סרטונים הקלטות ומסמכים אשר מעידים על רדיפה סלקטיבית של אותם גורמים ברבנות הראשית אשר שוחחו עם רבני ערים ואנשים רבים על מנת לפגוע בכל דרך בארגון, החומרים האלו יעוברו למשרדים הרלוונטים על מנת שיחקרו את התנהלותם של אותם גורמים.

הרבנות מודה בגלוי אסור בנסתר מותר

אנו שמחים לדעת שרובו הגדול של הציבור תומך בארגון שלנו ומודים גם לרבנות על המכתב הרשמי שבו הם מודים כי התעודות המוצגות בבתי העסק בנסתר הם ע"פ החוק אע"פ שבג"ץ קבע באופן ברור שמותר גם בגלוי להציג אותם.

כך מסכם את השבוע מנכ"ל הארגון הרב מאיר רפאל חי ביטון.


בסביבת הרבנות עפולה החמקו וסירבו לתת תגובות לרדיו קול רגע על מצב הכשרות בעפולה.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: