עובד תחזוקה ערבי ביצע מעשים מגונים בקטינה בת 14 בתוך ביתה בקרית גת

ערבי תושב שטחים (איו"ש) נעצר בידי המשטרה לפני מספר ימים בחשד שביצע מעשים מגונים בקטינה כבת 14 תושבת קריית גת. מעצרו הוארך בימים אלו והיום צפוי להיות מוגש נגדו כתב אישום באמצעות הפרקליטות.

בתחילת השבוע נעצר החשוד, תושב אידנא إذنا כבן 65, בעקבות תלונה שהוגשה בתחנת המשטרה על ידי הקטינה בה מסרה כי החשוד שהנו עובד אחזקה בבניין בו מתגוררת, נכנס לביתה על מנת להכין לעצמו קפה ובהמשך לכך החל מבצע בה מעשים מגונים והיא נמלטה לבית שכנתה כשהיא נסערת ובוכייה. החשוד בחקירתו קושר עצמו להימצאותו בדירה, משנה מעט גרסתו בין חקירה אחת לשנייה, אך טוען כי הדברים שעשה, נעשו מתוך רגש אבהי. מעצרו של החשוד הוארך במהלך השבוע ובימים אלו הועבר תיק החקירה לידי הפרקליטות אשר צפויה, כאמור, להגיש היום כתב אישום כנגד החשוד.

ארגון להב"ה בתגובה לתקיפת הנערה בקריית גת על ידי בן מיעוטים שעבד בבית המשפחה:

"מדובר במקרה חמור ומזעזע של תקיפה וניצול קטינה חסרת ישע, ולא ניתן להתחמק מהעבודה שמעורב כאן מניע לאומני. על כן, אנו קוראים לחקור את המקרה הזה בחומרה ולהתייחס בחקירה גם להביט הלאומני.

כמו כן, אנו פונים לציבור ומפצירים ממנו להשתדל ולהעסיק אך ורק יהודים. אנו מקבלים עשרות פניות על קשרים שנוצרו בגלל העסקת בני מיעוטים, עד כדי מצב של פירוק משפחות. אנו מבקשים מכם, שמרו על המשפחה שלכם, העדיפו עבודה עברית".

(צילום אילוסטרציה)

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: