אחרי שלושה שבועות: אותרה גופתו של אביתר אזרזר לאחר שנורה ונזרק לבור ברמת השרון

אחרי כשלושה שבועות, אותרה בערב שבת בתוך בור, גופתו של הצעיר אביתר אזרזר שנעדר מאזור רמת גן. על גופו אותרו סימני אלימות וירי, נבדק חשד לרצח בעקבות סיכסוך פלילי.

גופתו אותרה עם סימני ירי בפלג גופו העליון בתוך בור בעומק של מספר מטרים בשטח פתוח סמוך לבית העלמין החדש בצומת מורשה שברמת השרון. לצד הבור אותר אופנוע מוטל על הקרקע.

הצעיר בן למשפיה חרדית משכונת רמות בירושלים, בזמן האחרון היה מסתובב באיזור בני ברק – רמת גן.

בהודעה שנמסרה ממשפחתו נכתב: "בצער רב וביגון קודר המומים ומזועזעים עד עמקי נפשנו אנו מודיעים על פטירתו הטראגית של בננו אחינו נכדינו יקירנו אהובנו, עמרם אביתר אזרזר ז"ל בן הרב יבלחט"א הרב אליהו שליט"א.

ההלוויה תתקיים ביום ראשון א' טבת תשפ' בשעה 12.00 בצהריים מבית ההספדים הספרדי הר תמיר בדרכה להר המנוחות. יושבים שבעה בביתו, רחוב סולם יעקב 7 רמות ירושלים.

פראמדיק מד"א אייל דרורי וחובש בכיר במד"א סאמר מחמיד סיפרו: "כשהגענו למקום, בשטח פתוח סמוך לפרדסים ראינו גבר כבן 20 שוכב מחוסר הכרה. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו במקום."

מקום מציאת הגופה, צילום: זק"א תל אביב.
מקום מציאת הגופה, צילום מד"א.
תמונה עדכנית של אביתר.

חיים אוטמזגין מפקד יחידות המיוחדות של זק״א: ״יחידת איתור נעדרים של זק״א פעלה במהלך כל השבוע האחרון להתחקות אחר קצה חוט אפשרי ולסייע באיתור הנעדר, כשעתיים לפני כניסת השבת קיבלתי טלפון ממתנדב מיחידת הג׳יפים של זק״א שבמהלך סיור על טרקטורון בשטח הסמוך לבית העלמין מורשה איתר ממצאים חשודים ובסמוך אליהם גופה כשעליה סימני אלימות. המידע הועבר למשטרה ולצוותי מד״א שהגיעו למקום להמשך טיפול וחקירת האירוע הקשה״

צילום: יחזקאל איטקין.

בהודעת המשטרה בימים האחרונים נמסר: "משטרת ישראל מבקשת את עזרת הציבור באיתור הנעדר העונה לשם אביתר אזרזר בן 18 אשר נראה לאחרונה בתאריך 7.12 ברחוב ז'בוטינסקי פינת בן גוריון ברמת גן."

אביתר אזרזר.

אביו של הנער, ראש ישיבת 'דעת חכמה' בירושלים, פרסם סרטון בו ביקש מעם ישראל לעזור באיתור בנו שנעדר.

תיק החקירה הועבר להמשך חקירה בידי ימ"ר ת"א. בית המשפט השלום בתל אביב נעתר לבקשת המשטרה, והשופטת יעל הניג הוציאה צו איסור פרסום בתיק החקירה. הצו אוסר לפרסם כל פרט מפרטי החקירה ובכלל זה כל פרט שיש בו כדי לזהות את החשוד/ים, זאת עד ליום חמישי השבוע.

יחידת הכלבנים לישראל עזרו בחיפושים נרחבים אחרי הנעדר. צוות כלבנים עם שלושה כלבים פעלו גם בהרי ירושלים במאמצים לאתרו.

צילום: דוברות יכ"ל

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: