‏נתניהו הכריז על ניצחון בפריימריז: ״אוביל את הליכוד לניצחון גדול בבחירות הקרובות״

נתניהו הכריז על ניצחון בפריימריז: ‏ניצחון ענק! תודה לחברות וחברי הליכוד על האמון, התמיכה והאהבה. בעזרת השם ובעזרתכם, אני אוביל את הליכוד לניצחון גדול בבחירות הקרובות ונמשיך להוביל את מדינת ישראל להישגים חסרי תקדים.

‏המצב נראה כמו נצחון סוחף לנתניהו. בפריפריה, בערי המרכז ואפילו בהתנחלות שם סער קיווה להישג נאה.

תוצאות סופיות:

נתניהו – 41,792 (72.5%)
סער – 15,885 (27.5%)

106 אתרים מתוך 106

בכפוף לאישור השופט וועדת הבחירות.

סער התקשר לנתניהו וברך אותו על ניצחונו: "רה"מ הודה לח״כ סער ואמר שעכשיו כולנו נעבוד יחד למען ניצחון הליכוד בבחירות לכנסת".

מהעבודה גשר נמסר : ״התוצאות המסתמנות בליכוד מראות על ניתוק הליכוד מהעם. לראשות התנועה העממית והממלכתית שהוביל מנחם בגין נבחר אדם המואשם בשלושה כתבי אישום חמורים. הליכוד העממי והממלכתי נגמר היום סופית.״

ח״כ ניר ברקת: "ברכות לראש הממשלה בנימין נתניהו, על הנצחון המוחץ והבעת האמון הגדולה.
אני מודה לכל חברי הליכוד שיצאו להצביע במזג אוויר סוער ובלב חם ואוהב, והוכיחו שהליכוד בחר בטובת המדינה ובנאמנות לראש הממשלה שהביא את מדינת ישראל להישגים יוצאי דופן.

כעת כשהפריימריז מאחורינו, אני קורא לך גדעון סער – תצטרף אלינו למערכה האמיתית של נצחון הליכוד בבחירות והקמת ממשלת ימין בראשות בנימין נתניהו."

סגנית שר החוץ ציפי חוטובלי: "ברכות לראש הממשלה נתניהו על הניצחון בפריירמיז. מתפקדי הליכוד אמרו לך הערב תודה על המנהיגות שהובילה את מדינת ישראל להישגים היסטוריים חסרי תקדים. ניצחת בהתיישבות, ניצחת בפריפריה, ניצחת בירושלים. עכשיו עם הרוח הזאת לנצחון ענק בבחירות ב 2.3."

יו״ר ש״ס השר אריה דרעי שוחח בדקות האחרונות עם ראש הממשלה נתניהו וברך אותו על נצחונו בליכוד.

בחשבון בטוויטר שלו כתב השר דרעי: ברכות חמות לך, ראש הממשלה בנימין נתניהו, על היבחרך לראשות הליכוד ומועמדו לראשות הממשלה.
כשותף לדרך, אני שמח על הבעת האמון הגדולה שקיבלת הערב מציבור גדול.
נשמור על גוש הימין ונקים בעזרת ה׳ ממשלת ימין חזקה שתשמור על הצביון היהודי של המדינה.

בצלאל סמוטריץ: ‏"ברכות לרה"מ נתניהו על נצחונו בבחירות לראשות הליכוד. ברכות לליכוד ולגדעון סער על מופע דמוקרטי תוסס, שעורר את השטח, הפיח רוח, והעניק מנדט מחודש להנהגה.

גם הציוניות הדתית חייבת להיות קשובה לרחשי הלב של הציבור ולקיים בחירות דמוקרטיות אם היא חפיצת חיים ורוצה להיות ראויה לאמונו."

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: