הרוג ופצוע בינוני בתאונה בין 2 רכבים בכביש 42 סמוך לעיינות

לפני זמן קצר התקבל דיווח על תאונת דרכים בין שני כלי רכב פרטיים, בכביש 42 בסמוך לצומת עיינות.

גורמי רפואה קבעו במקום את מותו של אחד הפצועים, פצוע נוסף פונה במצב בינוני לטיפול בבית החולים קפלן.


כוח משטרה במקום ונסיבות התאונה נבדקות.

מדוברות מד"א נמסר כי בשעה 16:36 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על ת.ד בין שני כלי רכב בכביש 42 סמוך לצומת הכניסה לעיינות. חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של גבר כבן 37 ופינו לבי"ח קפלן גבר בן 43 במצב בינוני עם חבלות בפלג גופו העליון.

פראמדיקית מד"א טל אור וחובש בכיר במד"א חובב צובירי סיפרו: "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד בין 2 כלי הרכב. נהג אחד הרכבים, גבר כבן 37 היה מחוסר הכרה וסבל מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד, ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו. נהג הרכב השני, גבר כבן 43 שהיה בהכרה מלאה וסבל מחבלות בראש ובחזה טופל בשטח ופונה במצב בינוני ויציב לבי"ח."

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

משה בית ליתים מתנדב זק״א שפלה, אמר: ״מדובר בתאונה קטלנית בין שני כלי רכב פרטיים, כשהגעתי למקום ראיתי שני רכבים לאחר התנגשות חזיתית, הכביש היה רטוב לגמרי לאחר גשם כבד שירד באיזור. אחד הרכבים היה מרוסק כתוצאה מעוצמת ההתנגשות, הנהג בן 37 נלכד בתוך הרכב כשהוא ללא ההכרה וסבל מפגיעות קשות בגופו. צוותי מד״א נאלצו לאשר את מותו במקום ופינו את הנהג הרכב השני בן 43 במצב בינוני לביה״ח קפלן. מתנדבי זק״א שפלה מטפלים בגופת ההרוג ובאיסוף הממצאים בזירה הקשה. נסיבות התאונה נחקרת ע״י המשטרה.צילום: ישראל שפריי.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: