תגובות

מכה נוספת לרבנות עפולה: לאחר 50 שנה מאפיית "הברמן" בבעלות דתית עזבו את הרבנות ומצטרפים לאיגוד הרבנים בישראל.

במשך תקופה ארוכה של 50 שנה הבעלים של מאפיית "הברמן" מוטי היה נמצא בכשרות הרבנות עפולה, ביום חמישי האחרון הגיע הטלפון של מוטי למנכ"ל איגוד הרבנים בישראל ר' מאיר רפאל חי ביטון בשיחה הסביר בעלי המקום למנכ"ל הארגון כי "הגיעו מים עד נפש" פגעו בי באופן אישי.

החלטתי להתקשר לאיציק הבעלים של כינור דוד בעיר עפולה ולבקש ממנו את המספר של איגוד הרבנים ושיבואו אליי על מנת לתת לי פיקוח אני עושה זאת בגלל המצפון שלי מול הלקוחות.


מייד קיבלתי יחס חם ואוהב מצד צוות ההנהלה של איגוד הרבנים בישראל והחל מיום ראשון השבוע בכל יום מגיעים אליי המשגיחים לבקר בעסק ולבצע פעולות שנדהמתי לראות שיש שם צוות מקצועי מאוד.

המודעה שיצאה לעיתון

לאחר שפירסמתי את המודעה שהחל מ 1.1.2020 עוזבים את הרבנות ועוברים לפיקוח של איגוד הרבנים בישראל, קיבלתי הודעות פיוס וחרטה מצד הרבנות.

החלטתי בלב שלם לעזוב את הרבנות ואני שלם עם זה ומאמין שפרנסה זה מאת ה', בעיר עפולה הרבה עסקים עובדים,עם איגוד הרבנים בישראל יש להם מפקחים מעולים הרב מנחם איינהורן, הרב ציון חזן וצוות מדהים.

הקונדטוריה שלנו קיימת שנים רבות והציבור סומך עלינו גם בלי כשרות, אנחנו אנשים דתיים שמקפידים בכל כללי הכשרות ומעולם לא נמצאו תקלות בעסק שלנו.

תגובות


מאיגוד הרבנים בישראל נמסר: אנחנו מתעסקים בפיקוח בלבד ולא מעבר, הבעלים של המקום דתי בעל עסק שמקפיד על מוצרים של הרב לנדא ושל העדה החרדית בלבד ואנחנו שמחים ומודים לה' יתברך שנתן לנו את הזכות לפקח על מקום כזה.

ממחלקת הכשרות ברבנות עפולה לא הצלחנו להשיג תגובה וזאת לאחר ניסיונות רבים להתקשר למנהל מחלקת הכשרות בחוסר מענה.