פועל כבן 30 נהרג מנפילת מעלית באתר בנייה באשדוד

בשעה 08:25 התקבל דיווח על מעלית שקרסה באתר בניה באשדוד. חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו על פועל כבן 30 לכוד ללא סימני חיים וקבעו את מותו.

כוחות משטרה בזירה החלו בחקירת נסיבות המקרה. דיווח יועבר בהתאם לגורמי משרד העבודה.

פראמדיק מד"א ישראל לוגסי סיפר: "כשהגענו לאתר בניה הובילו אותנו לפיר המעלית, הפועל היה לכוד בפנים כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד. בסיוע כוחות הכיבוי שפעלו במקום חילצנו אותו ולאחר בדיקות רפואיות לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו."

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

מפקד המשמרת בכבאות, רב רשף גבי אזולאי מוסר: "בהגיעו למקום ראינו זירה קשה מאוד הלוחמים כרגע פועלים באמצעות כלים הידראולים על מנת לנתק את חלקה התחתון של המעלית מהלכוד."

יש לציין שפעולות החילוץ לוקחת זמן בגלל מורכבות האירוע ובגלל המשקל הרב של משקולות המעלית, הלוחמים עובדים במקביל עם טכנאי המעליות ושאר הגורמים על מנת לשחחר את הלכוד מפיר המעלית.

קרדיט תמונות: תיעוד מבצעי כבאות והצלה.

מיכאל דרעי מתנדב זק״א אשדוד שטיפל בזירה, אמר ״מדובר בפועל כבן 30 שנמחץ למוות לאחר שככה״נ המעלית בו עבד באתר הבנייה קרסה מספר קומות, כשהגעתי למקום ראיתי את הפועל שוכב לכוד בתוך פיר המעלית כשהוא ללא הכרה וסובל מחבלות קשות בכל חלקי גופו, לוחמי האש חילצו את הפועל ופרמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותו במקום, מתנדבי זק״א לכיש טיפלו בגופת ההרוג ובאיסוף הממצאים, הגופה הועברה למכון אבו כביר להמשיך הזיהוי והבאה לקבורה. נסיבות האירוע נחקרת ע״י המשטרה.״

צילום: אבי נקש.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: