מתאם פעולות הממשלה בשטחים הדליק נרות חנוכה עם חיילים בודדים

חג מלא באור: באירוע מרגש שנערך הערב (שני) בבסיס הקריה בתל אביב, הדליק מתאם פעולות הממשלה בשטחים, אלוף כמיל אבו רוקון, נר שני של חנוכה יחד עם החיילים הבודדים המשרתים ביחידה.

אלוף כמיל אבו רוקון: ״כל אחד ואחת מכם הוא נר דולק ויחד אתם יוצרים אבוקה גדולה; אף על פי שנוהגים לכנותכם 'חיילים בודדים' – חשוב שתזכרו שאתם לעולם לא באמת לבד"

מתאם פעולות הממשלה בשטחים, אלוף כמיל אבו רוקון, הזמין הערב (שני) חיילים בודדים המשרתים בתפקידים שונים במפקדת היחידה וכן במנהלות התיאום והקישור ברחבי יהודה ושומרון ובמת"ק עזה להדלקת נר שני של חנוכה בבסיס הקריה. החיילים הבודדים עלו ארצה ממדינות שונות ברחבי העולם והתגייסו לשירות צבאי ביחידה לתיאום פעולות הממשלה בשטחים – במטרה לתרום למדינה ולמערכת הביטחון.

מדברי מתאם פעולות הממשלה בשטחים, אלוף כמיל אבו-רוקון: "כל אחד ואחת מכם הוא נר דולק, עולם ומלואו – ויחד אתם יוצרים אבוקה גדולה, אשר עוצמתה חזקה יותר מכל אור שאי פעם נזכה לראות. אור שמנצח את כל האתגרים והקשיים העומדים בפניכם יום יום, שעה אחר שעה, הרחק מהבית. אור שהמכנה המשותף שלו היא ההחלטה שלכם לעלות ארצה, להשאיר את המשפחה ואת החברים מארץ מולדתכם מאחור ולתרום למדינה, לצה"ל וליחידה בגאון. אני נרגש לראות את האבוקה הזו, סמוך ובטוח שהיא תמשיך לגבור על כל המהמורות שתפגשו בדרך".

עוד הוסיף אלוף אבו-רוקון באירוע הדלקת הנרות: "ברצוני לחבק אתכם ולהביע את הערכתנו העצומה כלפיכם וכלפי עשייתכם ותרומתכם. אף על פי שנוהגים לכנותכם 'חיילים בודדים', חשוב שתזכרו שאתם לעולם לא באמת לבד. אתם חלק ממשפחה גדולה ששמה צה"ל וחלק ממשפחה יותר מצומצמת ביחידה. חג חנוכה שמח".

(צילום: דוברות מתפ״ש)

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: