בפחות מחודש: סוכל ניסיון הברחה נוסף של ציפורים מירדן ליהודה ושומרון דרך גשר אלנבי

היום (שישי) סיכלו בודקי המכס, בשיתוף אנשי רשות שדות התעופה בגשר אלנבי וקציני המנהל האזרחי, ניסיון הברחה של ציפורי בר מוגנות מסוג חוחית – מירדן ליהודה ושומרון.

לפנות בוקר הגיע לגשר אלנבי פלסטיני תושב חברון לאחר שחזר מביקור בירדן. במהלך הבידוק הבטחוני הבחינו המאבטחים בנעליו הגדולות וכן בהליכתו המוזרה ועל כן עיכבו אותו לבדיקה. בתוך כך התגלה כי בתוך נעליו הוסתרו 8 ציפורי בר נדירות מסוג חוחית אשר הונחו מתחת למדרס הנעל באמצעות קפיצים. יש לציין כי החשוד נתפס ללא ההיתרים הנדרשים ועל כן, הוא עוכב על ידי מאבטחי רשות שדות התעופה ורכז שמורות הטבע והגנים במנהל האזרחי, ואף הועבר לטיפול המשטרה באזור. במהלך החקירה, הפלסטיני לא שיתף פעולה ואף הכחיש את מעורבותו במקרה על אף שאין עוררין כי הבריח את הציפורים בנעליו.


מפקד לשכת הקישור של מת״ק יריחו בגשר אלנבי, רס״ן האדי חטיב: ״אנו עדים לניסיון הברחה נוסף בפחות משבועיים מאז המקרה האחרון. שוב הודות לערנות של בודקי המכס, בשיתוף אנשי רשות שדות התעופה בגשר אלנבי וקציני המנהל האזרחי – נמנע היום מעשה אכזרי המנוגד לחוק. אנו נמשיך לפעול בשיתוף כלל הגורמים במטרה להילחם בתופעת ההברחות בגשר אלבני ככלל ובסחר בבעלי חיים בפרט.


קרדיט תמונות: דוברות מתפ"ש.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: