בתום חקירה סמויה: נעצרו היום לפנות בוקר במרכז הארץ 9 חשודים ועכבו 3 נוספים בחשד לעבירות גידול וסחר בסמים

בתום חקירת משטרה סמויה של היחידה הארצית למאבק בפשיעה החמורה והבינלאומית (יאחב"ל) בלהב 433, המתמקדת בפשיעה החמורה והמאורגנת, נעצרו היום לפנות בוקר במרכז הארץ 9 חשודים ועכבו 3 נוספים בחשד לעבירות גידול וסחר בסמים.

במעבדות נתפסו כ-1800 שתילים וצמחים של צמח הקנביס במספר מצבי גדילה שונים ובמשקל של מאות ק"ג, חומר החשוד כסם מוכן להפצה, דשנים וכן אמצעי מתקדמים לגידול. שווי הסם שנתפס מוערך בסכום של מעל 13 מיליון ש"ח.


על פי החשד, פעילות המעבדות שמשה להמשך פעילות עבריינית בתחומים שונים.


במסגרת פעילות שיטתית של משטרת ישראל נגד הפשיעה החמורה והמאורגנת בפעילותם הפלילית בארץ, חשפה הבוקר יאחב"ל בלהב 433, בתום פעילות סמויה 3 מעבדות הידרו לגידול וייצור סמים מסוכנים. באחת המעבדות נתפסו שקים שהכילו סמים מוכנים להפצה.
המעבדות נתפסו בחולן, תל מונד ורמת ישי.

במהלך הפעילות נעצרו כאמור 9 חשודים ועוכבו 3 נוספים שהיו אותה עת במעבדות בחשד לגידול, סחר והפצה של סמים מסוכנים וכן עבירות נוספות.על פי החשד המעורבים, כל אחד על פי חלקו עסקו בטיפול במעבדות, לרבות קצירת הסם, אריזתו והפצתו בסיום הליך הגידול.

החשודים יובאו היום לבית משפט השלום בפתח תקווה והמשטרה תבקש להאריך את מעצרם בהתאם לצורכי החקירה והחשדות כאמור.

קרדיט צילומים: דוברות המשטרה.

"משטרת ישראל תמשיך לפעול ולמקד אכיפה נגד הפשיעה החמורה על מנת לחשוף עבירות המסכנות את בטחון הציבור ופוגעות בשלומו ולהביא את מבצעי העבירה לדין," ציינו במשטרה.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: