עוצמה יהודית: "היום כולם כבר מבינים שרק עם עוצמה יהודית תהיה ממשלה ימנית"

בעקבות העברת החוק לפיזור הכנסת והיציאה למערכת בחירות נוספת, הודיעו במפלגת עוצמה יהודית כי הם רצים לכנסת גם בסיבוב הנוכחי ויפעלו ליצור חיבורים שיצילו את גוש הימין.

לדברי המפלגה "עוצמה יהודית תפעל גם בבחירות האלו על מנת ליצור חיבורים פוליטיים בשביל לעבור את אחוז החסימה ולהגדיל את כוחו של גוש הימין, בדיוק כפי שפעלה לאיחודים בשתי מערכות הבחירות הקודמות. בזכות החיבור עם עוצמה יהודית, איחוד מפלגות הימין עברה את אחוז החסימה בסיבוב הראשון, וכך בכוונתנו לפעול גם עכשיו לאור המצב המסוכן אשר מסתמן בציונות הדתית".


במפלגה מדגישים כי הם מצפים לחיבור ולמו"מ שיהיה הוגן כלפי כל הצדדים. "עוצמה יהודית מתכוונת לחבור למפלגות שמכבדות את כוחה ורוצות לעשות איתה שותפות אמת ולחתום על הסכם שיהיה הוגן עבור כולם. יש לנו 84 אלף מצביעים שמגיעים איתנו ממערכת הבחירות הקודמת ומגיע גם להם ייצוג הוגן וראוי ברשימה" הוסיפו בעוצמה יהודית.

כמו כן בעוצמה יהודית חוזרים על דרישתם מלפני כחודש, לערוך פריימריז פתוחים לרשימת הציונות הדתית. "בשנה האחרונה נמצאת הציונות הדתית בנקודת מפנה שבה הפוליטיקה המגזרית עברה שינוי מקצה לקצה. אין זמן יותר מתאים מזה לערוך פריימריז בצינות הדתית ולהרכיב רשימה איכותית אשר משקפת את רצונם של אנשי הציבור הדתי לאומי".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: