נעצרו 4 ערבים מהעיר נצרת כולם בתחילת שנות ה- 20 בחשד לירי והחזקת אקדח

במשטרת ישראל התקבלה הודעה על ירי לעבר בית בשעות הצהריים של יום שבת (7.12.19) בשכונת הורדים בעיר נצרת.

שוטרי משטרת ישראל הוזנקו למקום אספו ממצאים ופתחו בחקירה.

במהלך החקירה חשדו החוקרים כי הרקע למעשה הוא סכסוך קודם עם בני משפחה אחרת ושמם של מספר חשודים עלה. כבר במוצאי שבת, כוחות משטרה פשטו על מתחם ביתם של החשודים כולם קרובי משפחה, מיקמו מארבים בנתיבי בריחה אפשריים והחלו בחיפושים אחר החשודים והנשק.

בעוד כוחות המשטרה עסוקים בחיפושים במתחם, הבחינו השוטרים בשניים שמנסים להימלט ויוצאים מהבית, אך הם נלכדו על ידי כח אחד המארבים והשניים נעצרו.

בהמשך בחיפוש בנתיב הבריחה בחצר הבית של החשודים נתפס אקדח טעון מונח על הדשא ושקית ובה סמים מסוג מריחואנה במשקל כולל של 170 גרם.

בנוסף לשני החשודים שנמלטו ונעצרו, נעצרו עוד שני חשודים כולם הובאו ביום ראשון בשעות הבוקר לבית משפט השלום בנצרת ובהתאם לבקשת המשטרה, בית המשפט הורה על הארכת מעצרם עד ליום רביעי.

צילומים: דוברות המשטרה.

"שוטרי משטרת משקיעים מאמצים רבים ורצופים במאבק עיקש כנגד האלימות בחברה הערבית, כל זאת על מנת להפוך את החייים בישובים לבטוחים יותר ולגדוע את תופעת השימוש בכלי נשק והפעלת אלימות בכלל," ציינו במשטרה והוסיפו: "שוטרי משטרת ישראל קוראים לתושבים שלא לחשוש ולשתף את המשטרה בכל ארוע של איומים, אלימות ובריונות, כל פניה מטופלת במהירות ובנחישות במטרה להגיע לאותם עבריינים, לעצרם ולהעמידם לדין."

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: