גנץ: "‏נתניהו לא ניצח באפריל, הפסיד בספטמבר ואם יגרור אותנו לבחירות – ננצח אותו במרץ 2020"

יו"ר כחול לבן, רא"ל (מיל') ח"כ בני גנץ בעמוד הפייסבוק שלו:

נתניהו לא ניצח באפריל, הפסיד בספטמבר ואם יגרור אותנו לבחירות – ננצח אותו במרץ 2020.
עדכון שבועי ממני אליכם-אשמח מאוד אם תקראו עד הסוף.


לפני מספר ימים קיבלתי הזמנה מיו"ר הליכוד נתניהו להיפגש.
התחייבתי לעשות כל מאמץ לאחדות. כמובן שהסכמתי להיפגש למרות שהיה לי ברור שהסיכויים לפריצת דרך משמעותית לאחדות נמוכים.

בשנים האחרונות צברתי שעות רבות מאוד עם נתניהו. בחדר, בארבע עיניים, תמיד היה בינינו כבוד הדדי ושיח מכבד. כך גם בשיחות המשא ומתן ובשיחות נוספות שקיימנו בחודשים האחרונים. אבל הפעם נתניהו הגיע כדי לפוצץ את העסק. זה לא אותו אדם שהכרתי, ואני מכיר אותו מצוין.

למרות שקיוויתי, נתניהו לא הציע שום דבר חדש שימנע את הבחירות המיותרות. הוא לא הסכים לוותר על החסינות, על הבלוק, ובוודאי שלא הסכים לוותר על מקומו כראשון ברוטציה.
למרות זאת-כמו תמיד, השיחה הייתה מכבדת וכל אחד הלך לדרכו ולהתייעצויותיו.
כשיצאתי מהפגישה, עוד לפני שהספקתי לעזוב את הקריה, נתניהו שיגר הודעה שרק סרבן אחדות יכול לשגר.

נראה שנתניהו החליט ללכת לבחירות. בזמן שאני הגעתי לפגישה בלב פתוח כדי לקדם בשארית הזמן שנותר ממשלה למען עם ישראל, נתניהו ראה בפגישה הזו חלק מקמפיין בחירות.

אם למישהו היה עוד ספק, אמש בתדרוך כתבים הוא החל שוב לדבר על שנתיים בראשות הממשלה ולא חצי שנה כפי שהתחייב.


בזמן שאני הופך כל אבן להשיג אחדות, נתניהו הופך כל אבן כדי לקדם בחירות. יש לי אחריות ציבורית ואמרתי את זה מעל לכל במה אפשרית: בחירות לא טובות לעם ישראל.

אבל אם נתניהו יגרור אותנו לשם – אעבוד קשה, ואאבק בכל כוחי על המדינה, עתידה, ציביונה ואחדותה ביחד עם חבריי לכחול לבן. זו המחוייבות שלנו אליכם.

נתניהו לא ניצח באפריל, הפסיד בספטמבר ואם יגרור אותנו לבחירות – ננצח אותו במרץ 2020.

אחרי הבחירות הקרובות יסתיים עידן נתניהו ותחזור השפיות כי זה מה שנכון לישראל.
שבת שלום לכולם.


תגובות לכתבה:

  1. סלופי

    מר בנימין נתניהו המנצח הגדול . הדחליל השמאלני חי באשליות והזיות..האיש שבא משומקום ואין לו מה לימכור לעם ומדינת ישראל.למד לדבר? שמאלני ארור דחליל הילדה שפידפלת ברפת בכפר הירוק שמה- נאוה רון ג' קובס .היא חיה בניו יורק.הרסת.לה החיים.. ברחה מפה..הגישה נגדך תלונות במשטרת המחשבות השמאלנית דוגלת מחבלים..לא נעשה כלום.לא נחקרת כלל.תיק פתוח..יום יבוא ותשלם על.םשעיך.שמאלני לבנבן..אולי תגיד שאתה ניצחת? אפילו עם מחבלים לא הצלחת להרים ממשלה.אתה רוצה להיות ראש? אולי זנב למחבלים ..ארור מצורע.חולה נפש..הפקרת חיילים למותם בעזה.היפרחת כלניות.למחבלים..הידעת האזהרות.למחבלים שהרגו בחיילים.. גנבת מליונים מהמשטרה.פקטת רגל.הונית מאות משקיעים בחברה פיקטיבית..פושע מועד
    .עבריין סידרתי.יום הדין שלך יגיע…..התיקים שלך לעולם יהיו פתוחים.שמאלנח לבן מצורע.פושע פדופיל.שמאלני ארור.

    1. שירה

      יש לדחליל השמאלני אינטלגנציה ברמת גן!!! הוא לא מפסיק לשקר כאילו העם טיפש… הוא לא לא יגיע לקרסוליים של ביבי.. ברמה כזאת הוא רוצה לנהל מדינה כל כך מורכבת.. שיתחיל קודם ללכת לגנון.. ומשם יתחיל להתקדם.. ואז האלצהיימר כבר יכריע אותו.. כי יש לו כבר טרום אלצהימר…

כתיבת תגובה: