האמא נעלמה שלוש שעות אחרי מסיבת הבר מצווה לבנה הבכור: "כאילו בלעה אותה האדמה"

יחידת חילוץ עציון-יהודה בסיוע למרחב לכיש של משטרת ישראל ויחידת הכלבנים לישראל בבוקר שלישי של חיפושים אחר אסרס טקלין בת 36 שנעלמו עקבותיה בתאריך 27.11.19 בשעה 6:00 בבוקר מרחוב ניצנים 4 באשקלון, חלפו כבר למעלה מ 48 שעות וקיים חשש כבד לחייה.

תמונה עדכנית של אסרס טקלין.

אסרס חגגה את מסיבת הבר מצווה של בנה הבכור שעות בודדות לפני היעלמותה המסתורית.


שלושת ילדיה שהקטן שבהם בן שנה בלבד מחכים לאמא שתשוב במהרה.

עשרות בני משפחה ושכנים מסייעים בחיפושים ליכ"ל ולמשטרת ישראל במירוץ נגד הזמן לאתר אותה בחיים.


יכ"ל מפעילה צוותים עם כלבים ורחפנים ואפליקציה מיוחדת שפיתחה אגף הטכנולוגי ביכ"ל לניהול וליעול ותיעוד החיפושים.

תמונות מהחיפושים והסריקות

מפקד יכ"ל מייק בן יעקב.

מיחידת חילוץ עציון-יהודה נמסר כי מתנדבי היחידה הוקפצו לסייע לתחנת אשקלון במאמצי האיתור והסריקות אחר תושבת העיר (36) שנעדרת מאז יום רביעי, וקיים חשש לחייה.

הנעדרת, אסרס טקלין יצאה ביום רביעי בשעת בוקר מוקדמת מביתה בעיר אשקלון ומאז אבדו עקבותיה ונותק עמה הקשר. במהלך הימים האחרונים במסגרת הסריקות נעזרו לא אחת הכוחות המחפשים בכלבים מיומנים ובמסוק היחידה האווירית של משטרת ישראל אך ללא תוצאות לעת עתה.

מתנדבי יחידת החילוץ עציון-יהודה השייכת למחוז ש"י, המגיעים עם נסיון מקצועי רב באיתור נעדרים, מסייעים כעת בסריקות באמצעות כלי האיתור ואמצעים נוספים שישנם ביחידות החילוץ.

הנעדרת אסרס טקלין יצאה כאמור ביום ד' בסביבות השעה 06:00 מביתה באשקלון שם הותירה את שלושת ילדיה ומאז לא שבה. להלן תיאורה- גובה 1.65 מטר, שיערה שחור ארוך עם צמות, מבנה גופה בינוני ועיניה חומות. ככל הידוע לבשה פיג'מה אדומה וכפכפים בצבע ורוד.

במשטרה פונים לציבור, בדגש לתושבי העיר אשקלון- כל היודע דבר על מקום הימצאה, או כל פרט היכול לסייע באיתורה, מתבקש להודיע למשטרה בטלפון 100 או לתחנת אשקלון בטלפון: 08-6771444 / 08-6771490.

צוות מיחל"צ עציון-יהודה בעת בחינת מצלמות אבטחה. צילום: יחל"צ עציון-יהודה משטרת מחוז ש"י.

מהחיפושים, קרדיט צילומים: יחל"צ עציון-יהודה משטרת מחוז ש"י.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: