בברכת גדול הדור: כשרות ופיקוח איגוד הרבנים בישראל קיבלו את ברכתו של הגאון רבי חיים וואלקין שליט"א גדול הדור וזקן המשגיחים

היסטוריה במגזר החרדי תמיכה עצומה בארגון הכשרות והפיקוח של איגוד הרבנים בישראל.

היום ג' כ"ח בחשון התש"פ הגיעו לביתו של הרב הגאון רבי חיים וואלקין שליט"א הרב חיים לוי נשיא איגוד רבנים בישראל והרב ליאור בן חיים ומנכ"ל הארגון ר' מאיר רפאל חי ביטון.


כידוע בנו של רבי אהרון וואלקין זצ"ל, אביו הרב אהרן וולקין היה רב העיר פינסק-קארלין, ופוסק הלכה באירופה של בין מלחמות העולם. נודע בעיקר בשל סדרת ספרי הפרשנות לתלמוד הבבלי "בית אהרן" וספר השו"ת "זקן אהרן". נספה בשואה.

הרב חיים וואלקין שליט"א משגיח ישיבת עטרת ישראל ואור ישראל לשעבר נולד בשנחאי, סין בשלהי מלחמת העולם השנייה. משפחתו נמלטה מציפורני הנאצים יחד עם בני ישיבת מיר מוילנה ליפן ומשם באנייה לסין. (מתוך ויקפדיה), במהלך הפגישה שנערכה כשעה הייתה שיחה מאוד מעניינת בין הרב וואלקין לנשיא איגוד הרבנים בישראל הרב הגאון חיים לוי שליט"א בנו של רבי ליאון לוי זצ"ל (הבבא ליאון)

הרב בירך את הארגון בברכת הצלחה.

 

לאחר פגישתם של הרבנים עם הרב וואלקין נערכו ביקורות בעיר ירושלים בעסקים המפוקחים ע"י הארגון ולאחר מכן רבני הארגון וההנהלה נסעו לקברו של שמואל הנביא.


 

WhatsApp Image 2019-11-27 at 00.16.04
הרב חיים לוי ביציאה מקבר הצדיק שמואל הנביא
WhatsApp Image 2019-11-26 at 22.48.54
נשיא ומנכ"ל איגוד הרבנים בישראל בביקורות בשטח על המפקחים

מנכ"ל הארגון ר' מאיר רפאל חי ביטון בתגובה: בשם צוות הנהלת איגוד הרבנים בישראל אני רוצה להודות לרב הגאון רבי חיים לוי שליט"א על עמידתו האיתנה בביקורות הקפדניות כמדי יום ויום בעסקים, אין ספק שכניסתו של הרב מעשירה את הארגון בידע רב מאוד.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: