גזר הדין של יובל המבולבל בפרשת הקוקאין: 3 חודשי מאסר על תנאי, 300 שעות לתועלת הציבור וקנס כספי

בית המשפט השלום בתל אביב קבע את גזר דינו של כוכב הילדים יובל שם טוב, שהורשע בשישה מקרי החזקת סמים לצריכה עצמית, וגזר עליו שלושה חודשי מאסר על תנאי, קנס בסך 2,500 שקלים ו-300 שעות לתועלת הציבור.

שם-טוב הורשע במסגרת עסקת טיעון, אך הצדדים לא הצליחו להגיע להסכמה בנוגע לעונש כאשר התביעה דרשה מאסר על תנאי ועבודות שירות ושם-טוב ביקש לבטל את ההרשעה.בחודש מאי האחרון הורשע שם-טוב בשישה מקרים של החזקת סם לצריכה עצמית. בהופעה שערך לאחר הרשעתו, הודה שם טוב לקהל: "עבר עלי יום לא קל – התמיכה שלכם נותנת לי כוח".

בחודש אוקטובר הגישה הפרקליטות כתב אישום נגד שם טוב, לפיו במהלך 2017 ו-2018 רכש כוכב הילדים שני גרם קוקאין ב-2,000 שקלים. בפעמים אחרות, הוא רכש קוקאין בקניון עזריאלי ובבית מלון, בסכומים שנעו בין מאות שקלים לכמה אלפי שקלים בכל רכישה. שם טוב נחקר במשטרה בחשד שביצע עסקאות לרכישת קוקאין ואף תיווך בין חבריו לבין מאור עלל, שסחר בסמים.

בנוסף, הגישה הפרקליטות כתב אישום נגד מאור עלל, שעל פי החשד סחר בסמים קשים במספר רב של הזדמנויות, ושברשימת לקוחותיו נמנה גם שם טוב. בכתב האישום נגד עלל קיימים 18 סעיפים שונים, כשבמקרה של כוכב הילדים נטען כי בין השניים בוצעו עשר עסקאות שונות בפרק זמן מתמשך של כעשרה חודשים. עוד עולה, כי בידי המשטרה עדויות על סכום הכסף שהועבר בין השניים בחלק מהעסקאות, ובחלק אחר לא ידוע כמה כסף שולם עבור הסמים. שם-טוב, לפי כתב האישום, רכש את הסם המסוכן בלפחות 12 אלף שקלים.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: