פגע וברח: נהג מונית נהרג לאחר שעצר לתקן פנצ'ר סמוך לכפר מסריק – הנהג הפוגע נעצר

לפני שעה קלה התקבל דיווח על נהג מונית שעצר בצד הדרך, עקב עקב פנצ'ר ברכב ונפגע מרכב חולף בכביש 22 ממחלף כרי נעמן לכיוון מסריק. חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של גבר כבן 40.

ממשטרת ישראל נמסר כי מחקירת הממצאים הראשוניים בזירה, עולה כי רכב ככה"נ בצבע כסף פגע בנהג ששהה מחוץ למונית בשול, בעת שהחליף גלגל עקב תקר, כאשר עפ"י החשד הרכב נמלט מהמקום.

במסגרת חקירת התאונה, אספו בוחני התנועה של משטרת ישראל בשת"פ ימ"ר אגף התנועה, הרכב החשוד במעורבות בת"ד אותר והנהג, תושב נהריה כבן 80 נעצר לחקירה, בתאום ובליווי בנו. חקירת נסיבות התאונה נבדקות.

קרדיט: דוברות המשטרה.

פראמדיק מד"א מיכאל יוחנוב סיפר: "על הכביש בסמוך לרכב שכב הפצוע כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד. סיפרו לנו שהוא נפגע מרכב שחלף במקום. ביצענו בדיקות רפואיות אבל לצערנו הפציעה הייתה אנושה ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו."

אבנר קוגל פרמדיק מתנדב באיחוד הצלה סיפר: "מדובר בנהג מונית שיצא ממונית שעצרה בשול הכביש עקב פנצ'ר ונפגע מרכב חולף. למרבה הצער נקבע מותו בזירת התאונה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".

באגף דוברות והסברה של איחוד הצלה מציינים כי בשנה האחרונה אירעו מספר רב של תאונות עקב עצירה בשולי הכביש. ראוי ומומלץ לנקוט בכללי הבטיחות והזהירות בעת עצירה בשול הכביש ולהימנע ככל הניתן מעצירה בשולי הכבישים מה שגורם למרבה הצער לתאונות קשות וקטלניות.

צילום: דוברות מד"א.

חיים שפילברג מתנדב זק״א צפון, אמר: ״מדובר בתאונת פגע וברח. נהג רכב שנתקע בשולי הכביש בעקבות תקלה וביקש עזרה מחברו כבן 40 שיסייע לו להחליף את הצמיג, רכב שחלף במקום פגע בחבר בעוצמה, כשהגעתי למקום ראיתי את הפצוע שכוב בצידי הכביש ללא הכרה עם פגיעה רב מערכתית. אזרחים שחלפו במקום עצרו כדי לתת סיוע ראשוני עד להגעת צוותי מד״א שנאלצו לאשר את מותו במקום. מתנדבי זק״א צפון טיפלו בגופת ההרוג ובאיסוף הממצאים הרבים בזירה הקשה. נסיבות התאונה נחקרת ע״י המשטרה במקום.״

צילום: אהרן ברוך לייבוביץ.

תגובות לכתבה:

  1. יעקב

    דווקה מנהג מונית אני מצפה ליותר.נהג מקצוען .

כתיבת תגובה: