חשד לרצח באשכול: בת 50 אותרה עם סימני ירי בביתה – בעלה נתפס לאחר שהתהפך עם רכבו

בשעה 19:08 התקבל דיווח על אישה מחוסרת הכרה עם סחמני ירי בבית בישוב תלמי יוסף שבמועצה אזורית אשכול. חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו על אישה כבת 50 ללא סימני חיים וקבעו את מותה.

פראמדיק מד"א יצחק כהן סיפר: "כשהגענו למקום חברנו לכוחות המשטרה ונכנסו לבית. הפצועה הייתה מחוסרת הכרה וללא סימני חיים, ולאחר בדיקות רפואיות לא נותר לנו אלא לקבוע את מותה."


‏הבעל רופא במקצועו ומחזיק באקדח, חשוד ברצח אשתו במושב תלמי אליהו, הוא נתפס לאחר שמכוניתו התהפכה במהלך המרדף המשטרתי, מצבו בינוני. בני הזוג היו התהליכי גירושין.

מדוברות מד"א נמסר כי בשעה 19:26 התקבל דיווח על רכב שהתהפך סמוך לצומת קציעות. חובשים ופאראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבית חולים סורוקה גבר כבן 65 במצב בינוני.

ממשטרת ישראל נמסר כי שוטרים הגיעו למקום ואיתרו את בן זוגה של המנוחה בתוך הרכב, הוא נעצר ונלקח לטיפול רפואי. חקירה נמשכת.


סגן ניצב אבי לוי מפקד תחנת אופקים.

מהמועצה אזורית אשכול נמסר כי בכאב רב אנו מעדכנים על מותה של תושבת המועצה בתוך ביתה ככל הנראה בנסיבות פליליות. האירוע אינו על רקע לאומני ונמצא בחקירת המשטרה. כשיהיו פרטים נוספים רלוונטיים אנו נעדכן.

אנשי המקצוע במועצה – צוות האגף לשירותים חברתיים ובטחון אשכול נמצאים במקום ומטפלים במקרה. הצוותים ימשיכו במתן סיוע למשפחה ולישוב ככל שידרש.
אנו משתתפים בצערה הכבד של המשפחה וקהילת אשכול.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: