תגובות

כתב אישום יוגש נגד הערבי מאג'ד עליאן מבית צפאפא שחשוד ברצח הנערה מרים פרץ

הצהרת תובע – הוגשה לפני זמן קצר נגד הערבי מאג'ד עליאן בן 55 מבית צפאפא החשוד שבביתו אותרה הנערה מרים פרץ ללא רוח חיים – מעצרו הוארך עד למועד הגשת כתב האישום.

החקירה החלה לאחר שהוזעקו השוטרים לבית בשכונת בית צפאפא בירושלים, בו אותרה נערה כשהיא ללא רוח חיים. החוקרים כבר באותו לילה עצרו לחקירה חשוד שבביתו אותרה הנערה.


מעצרו הוארך מעת לעת בבית המשפט, ולפני זמן קצר ובעקבות חומר הראיות שגובש ע"י חוקרי המשטרה, הגישה הפרקליטות נגד החשוד הצהרת תובע, ומעצרו הוארך עד לתאריך 6.11.19, בו צפויה הפרקליטות להגיש נגדו את כתב האישום.

מהומה נוצרה בבית משפט השלום בירושלים שעה שמשפחתו של החשוד בגרימת מותה של הנערה מרים פרץ ז"ל הגיעה לדיון בהארכת מעצרו.

בני המשפחה של החשוד, החלו לקלל ולהקניט בין היתר את אחיה של מרים ונוצר עימות. בן משפחה תקף את האח של המנוחה וזה החזיר לו. המשטרה עכבה את אחיה של מרים.

עו"ד בן גביר: כנראה שהתפוח לא נופל רחוק מהעץ. אין גבול לחוצפה. בן משפחתם רצח את מרים והמשפחה ממשיכה להשתולל. מטפל כרגע בשחרור האח השכול ודורש מהמשטרה למצות את הדין עם תוקפיו.

כזכור, המשטרה עצרה לפני כשבוע ערבי תושב בית צפאפא שבירושלים שבביתו נמצאה גופתה של מירים פרץ בת 17 מירושלים, ללא סימני אלימות, לאחר שנעדרה מספר ימים.


העצור, מאג'ד עליאן בן 55 מבית צפאפא שבדרום ירושלים, חשוד ברצח ובשידול הנערה להשתמש בסמים.

בחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי הנערה היתה שוהה במקלטים לנערות בסיכון, וכי השניים נפגשו ביום חמישי באזור שבו משתמשים בסמים בתל אביב וצרכו יחד הרואין וקריסטל.

נציג המשטרה אמר בדיון כי החשוד טען בחקירתו שהשניים נרדמו לאחר מכן, וכשיצא להשיג מנת סם נוספת וחזר, גילה את הגופה. בני משפחתו הם אלו שהזעיקו את המשטרה.

מארגון להב"ה נמסר: לפני חודשיים, בתחילת חודש אלול, הרב אריה מהארגון שלנו, להב"ה, נפגש איתה, ישב אצלה בבית, והתחנן אליה תעזבי אותם ונעזור לך, שלא תגמרי כמו תהילה אלבז הי"ד שנהרגה בתאונת דרכים ברכב של החבר הערבי שלה, היא הביטה בו בעינים ואמרה: "אני לא מעונינת אני מסתדרת, אל תתערבו לי בחיים".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: