תגובות

תיקון כתבה | כשר באישור הרבנות? נבדקת תלונה כנגד עובד במחלקת ההונאה בכשרות ברבנות הראשית לישראל

עדכון כתבה:

בימים האחרונים הגיעו חומרים רבים שבהם ניתן לראות עובד ברבנות אשר מוצא זמן לעשות קורס חובשים ולהגשים את חלומו בלימודים ארוכים של כ 180 שעות אשר מצריכים ממנו לפנות את זמן עבודתו ברבנות.


בעמוד הפייסבוק של הפקח במחלקת ההונאה בכשרות ניתן לראות באופן ברור כפי שתראו בתמונה בהמשך כי בתעודה אשר קיבל העובד מטעם מד"א מוצגים התאריכים של תחילת הקורס מחודש 12.2018 ועד לחודש 07.2019, ע"פ הבדיקה שנעשתה ע"י מערכת החדשות נמצא כי 180 השעות.

מבדיקה נוספת עולה חשד כי בזמן שהותו בלימודים יתכן כי לא נכח מחליף אשר יבצע את העבודה אותו הוא עושה ברבנות הראשית כפקח באזור צפון הארץ.

הפקח בתמונה מקבל את תעודת חובש בכיר.

חשוב להסביר כי התפקיד שיש לעובד הנ"ל הוא תפקיד עם המון אחריות ציבורית אשר מחייבת את העובד למנוע הונאות רבות בכשרות בכל אזור הצפון עליו הוא התחייב לציבור ולמקום עבודתו.

העובד הנ"ל החל ללמוד משנת 2017 וממשיך להתנדב גם היום כחובש בכיר ונהג אמבולנס שלטענתו כהתנדבות בלבד בתחנת מד"א מרחב ירדן.

ובנוסף להגיע לעיר מגוריו באזור רמת הגולן, זה דבר שמצריך כשעתיים נסיעה הלוך וכשעתיים נסיעה חזור מכיוון חדרה, חיפה, קריות כרמיאל ועוד ערים רבות בהם הוא אמור לבצע את עבודתו בנאמנות.


תגובת הרבנות הראשית לישראל ובהתאם לכך תוקנה הכתבה:


תגובות לכתבה:

  1. זוקן

    הבחור לא עובד במד"א,הוא מתנדב במדא
    ירבו כמותו בישרראל.

  2. רפאל כהן

    הוא חובש במד"א ולא מתנדב, זה מפורסם בקיר של הפייסבוק שלו.
    והוא עכשיו קיבל את התעודה.

כתיבת תגובה: